Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre par dana sam čitao ovo

http://www.beep.rs/2010/bolje-se-pravite-da-ne-umete/

i sad slučajno naletim na ilustrovanu verziju maltene istog teksta :)

http://theoatmeal.com/comics/computers

Ahahah, ja otvorio oba linka da vidim o chemu je rech.

I prochitam ovaj blog, i razmishljam odakle mi poznata ta cela situacija. Ko da je neki strip bio u pitanju. I otvorim drugi tab sa drugim linkom i eto odgovora. :D

Al stvarno su odlichni oba. Nisam neki ekspert za kompove, al jednom sam se zajebao kad sam drugaru sredio komp tako shto sam ga jednostavno ochistio i obrisao 2 anti virusa i pola tone nepotrebnih fajlova. Posle me zvao svakih nedelju dana. Od tada ne znam bash nishta oko kompova. Pricha je da to radi moj brat kog on ne zna i da je on veliki i zauzet pa ne mozhe i njemu.

Link to comment
Share on other sites

u toploj i privlacnoj kancelariji, gde se ne zna sta vise greje....radijatori ili pogledi pretpostavljenih... x)

jos jedna ledenica danas...posle toga moze da se krene na trcanje, jopet...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jedno malo pitanje, za poznavaoce muzike - Kako se zove onaj deo violine izmedju vrata i "repa" koji zateze strune? Na engleskom se zove bridge, a nesto nisam siguran da je most na srpskom, jer sam cuo negde neki struchni izraz, koji potiche iz italijanskog ili francuskog

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koliko je govno ovaj novi Avast v5, ne verujem. Postao je bloatware + po defaultu skenira svaki program koji se startuje (ceo fajl, ne imidž koji se izvršava u memoriji, znači upališ EXE od 500 MB sa DVD-a i onda čekaš da ga celog iščita, pa tek onda kreće instalacija), tako da ceo sistem laguje ko da sam na Pentiumu 2...

Serem im se u antivirus, idem ja nazad na Comodo, nije nešto specijalno al bar nije tako užasno pretenciozan...

Link to comment
Share on other sites

@ Togfu - haha, strava, i ja pratim oatmeal, kul je lik, kao "kupite moju knjigu, da zarađujem od stripova a ne da pravim website-ove retardima" :))

@ iPad - brate, i dalje ne mogu da se načudim koliko je sranje :) Da su makar ubacili konektivnost na fazon eksterni displej, USB i tako nešto, možda bih i rekao da ima neke koristi, ali ovako je potpuno bezveze. Plus nema multitasking. Usraše ga za sve pare. Sad treba očekivati odgovor neke druge kompanije koja bi ponudila nešto slično ali funkcionalnije.

Link to comment
Share on other sites

de ste carevi...

jucerasnji ispit je bio mega zajeban i tezak ... na startu od nas 40 , 25 je odustalo :P

a posle se ispostavilo da je polovina od nas promasila temu...

elem ..

to shto je pola izashlo en znachi da je bilo zajebano nego da nishta ne uchite;P;)

sad naravno zavisi s koje strane medalje gledash i da li si spremna da se suochish sa istinom:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...