Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neki ortak iz srednje otvara kafic pa me zvao

ne ide mi se neshto, jer mu je ekipa u loshem fazonu skroz

proshli put kada sam blejao kod njega na rodjendanu sa njima, tema(pola vecheri) je bila 'da li bi kupio sinu hammera, ako je retardiran...postoji takav primer u nashem selu, pa su se oni prepirali oko toga ccc

ali dobar je ortak, pa cu ici najverovatnije

Link to comment
Share on other sites

Stvarno tebra,oladi malo sa "poz" spamom,nhf :>

Elem,napokon sam krenuo da ucim,doduse dan pred ispit,ucio ceo dan u biblioteci "Svetozar Markovic" ,ima riba,nisam sprco.Sad dosao iz teretane,razbio rame na militariju pa cu ovako umoran,uz guaranu i kafu,da ucim celu noc.

poz

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Jao jao!

Bio sam u Sobarici/Batleru. Jebote koje govno. :) Prvi i poslednji put. Zashto sva "urbana" i "alternativna" mesta moraju da budu pod zemljom u nechijem podrumu?

Poshto smo se kolektivno smorili tamo, a nije nam se vishe ostajalo, odluchili smo da odemo peshke kuci. Jebeno vrhunsko vreme za shetnju. Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeg!!!

Highlight vecheri je pijani ortak koji je nashao josh 2 pijana cara da zajedno pevaju "Get on my horse"! [:D]

.

Link to comment
Share on other sites

$*%#&*^#^

bem ti i posao subotom...

%$#@%#%$^@#^@

sat i po, moj te pipo, putovo do posla....

jebem ti putare....i sneg....

ocu prolece i basket....

Sinoc sam se odvalio od neke piletine sa genoveze sosom...celu noc sam se prevrtao....

Chatujem sa bratom....

juce se kupao u moru....

ffffffuuuuuuuuuuuuuuuu

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Postovanje dragi sugradjani. Sneg koji pada neprestano poslednjih 8 sati prouzrokovao je velike probleme JKP Beograd put-u. Svi raspolozivi kapaciteti su na ulicama glavnog grada, ali to nije dovoljno da bi se centralne ulice odrzale prohodnim posto sneg pada jakim intenzitetom.

Radimo sve ne bi li ste Vi mogli bezbedno da stignete na Vase odrediste. Neka vam u tome pomogne Gradsko saobracajno preduzece, a vasa privatna vozila koristite samo u slucaju nuzde.

Toliko od nas, pozdrav drage komsije i samo vas molimo za strpljenje. Najavljeno je da ce sneg sve slabije i slabije padati, kako dan odmice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...