Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inache, ne znam koji je kurac sa ovim ribama danas, kao da su totalno operisane od bilo kakave moci komuinikacije, tu je da te slusha, eventualno da odg na neko tvoj pitanje, da te pita neshto to je kao wtfgtfo chak i ako joj se svidjash, tako sam se sinoc nasho i u situaciji da ne znam da li me riba muva ili me zove na shishanje u njen salon u majke jevrosime, lol, al srecom ima josh i po koja normalna;)

true, vecina je uzasno mutava lately :)

Link to comment
Share on other sites

ihjao kako sam se proveo sa verenicom sinoc [:D] shabac poceho da cveta od kako su kralja reketa digli u vazduh na ulici pre mesec dva :) otvoreno nekoliko novih mesta i to fino sredjenih, dobra muzika ima ventilacija ima rasveta, sadzgao (lol) sam 6 beksa i kreveljio se celo veche sa lepsom polovinom. VRH :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

malo si potrosio mnogo para :DDDDDDDDDDDDDDDD a posle toga jos ides na zlatibor :D + privatni fax :D pa nemoj da lazes ovde kako brojis koliko si potrosio :D

pa batice,radio sam ove rodjendane,nove godine,gluposti,i sad dao sebi malo oduska...nisam skupio dovoljno za neko skijanje,ali eto bar nesto... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

resio sam da se sutra upishem na kurs francuskog u francuskom kulturnom centru. josh jedan jezik nikada ne moze da skodi....a i treba mi neki novi izazov u zivotu

ja sam hteo italijanski, a onda sam skapirao da sam poceo i srpski da zaboravljam koliko radim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...