Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kupio sam u subotu novu stolicu za kompjuter i progledao sam. Jedini minus je sto ima one naslone za ruke sa strana pa ne mogu da podmetnem nogu ispod dupeta ili da sednem kao turchin sto mi je obicaj.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kupio sam u subotu novu stolicu za kompjuter i progledao sam. Jedini minus je sto ima one naslone za ruke sa strana pa ne mogu da podmetnem nogu ispod dupeta ili da sednem kao turchin sto mi je obicaj.

To mora da je bas puno uzano, meni naslon na mojoj stolici ne predstavlja neki problem da bih tako seo. :D

Link to comment
Share on other sites

gledam ja jednom njega, vozi bajs umesto rolera (padala kiša tog dana), i staje pored đubretara sa kamionom. nešto se dogovaraju, a onda mu ovi kače bajs pozadi pored onih metli i sranja, on ulazi s njima u kabinu i odvoze se u nepoznatom pravcu :)))

Link to comment
Share on other sites

Ovo će biti druga poseta Džonija Depa, koji je pre 20 godina bio u Beogradu gde je svirao sa Partibrejkersima u Studentskom kulturnom centru, a kada smo pozvali frotmena Brejkersa da bismo ga upitali da li će se videti sa Džonijem, Cane je u svom stilu odgovorio: „Zašto bih? Imam neka posla. Ćao!”
Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja sam video onog cara što vozi rolere po ulicama i peva indexe u prevozu :D

lalas, to mu je nik, zbog bradice koju je furao, tu je on negde, fontana, bezh. kosa:P

tog lika sam onomad sreo, kada si me video iz basa, ivane, vozi bajs totalno normalno.

ali kada je na rolerima, ubaci se u FRENZI STAJL OMG LOL NOOB CRNCI i jebe keve!

ne znam sto sam sada to rekao, al ono, doslo mi ..

nemojte mi .... ono, kao, kako se to kaze, uzeti za zlo ili kako vec :D

AHAE

Link to comment
Share on other sites

Ovo će biti druga poseta Džonija Depa, koji je pre 20 godina bio u Beogradu gde je svirao sa Partibrejkersima u Studentskom kulturnom centru, a kada smo pozvali frotmena Brejkersa da bismo ga upitali da li će se videti sa Džonijem, Cane je u svom stilu odgovorio: „Zašto bih? Imam neka posla. Ćao!”

he he he

evo sada tek zavrshio sa poslom i cimanjem(nije da se zalim, samo kazem kk tnx pejo :D)...crko mi je novi hard od 1TB, onaj zbog koga sam otvorio topik kada sam kupovao :D....crkla elekrtronika(bootuje svaki 100i put)iscimao se sa prebacivanjem podataka i instalacijom na novi koji sam uzeo da se sluzim iz firme dok ne stigne sa reklamacije...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...