Jump to content

Češka legalizovala drogu


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

diskutovao bih na ovu temu, ali posto sam video da je 90% komentara na nivou dece od 13 godina, onda jebiga. dal namerno tako pisete jer je urbano, to je sekundarno...

jebiga, nije bas 90%, serem i ja, al vise od pola [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Rangiranje (od najmanje stetne do najvise stetne). Imena na engleskom, bilo mi je lakse:

20. Khat

19. Poppers

18. Ecstasy

17. GHB (date rape)

16. Anabolic Steroids

15. Methylphenidate

14. LSD

13. 4MTA

12. Solvlents (rastvaraci)

11. Cannabis

10. Buprenorphine

9. Tobacco

8. Amphetamine

7. Benzodiazapine

6. Ketamine

5. Alcohol

4. Street Methadone

3. Barbiturates

2. Cocaine/Cack Cocaine

1. Heroine

koliko znam, nije poppers gudra??

tj nisam bas siguran da li je u nacunom smislu, ali definitivno znam da nije na listi inkriminisanih opojnih droga [^]

heh, sad se setio scene na sajmu erotike u budimpesti od pre neku godinu kad je dj urlao na madjarskom na mikrofon i drzao u ruci bocicu poppersa reklamirao i konzumirao isti... [:)]

edit a sad tek vidim da na listi nije samo gudra, vec i ostali psihoaktivi, pogresih :/

Edited by DJUmekAstrodiscoMix

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

diskutovao bih na ovu temu, ali posto sam video da je 90% komentara na nivou dece od 13 godina, onda jebiga. dal namerno tako pisete jer je urbano, to je sekundarno...

jebiga, nije bas 90%, serem i ja, al vise od pola [:D]

bila je diskusija vec na ovu temu ili jako slicnu :D mohi je ucestvovao toliko o toj diskusiji

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

2. Cocaine/Cack Cocaine

pa ne može ovo u isti koš, pobogu

to drugo je krek, jelte

diskutovao bih na ovu temu, ali posto sam video da je 90% komentara na nivou dece od 13 godina, onda jebiga. dal namerno tako pisete jer je urbano, to je sekundarno...

to je i mene iznerviralo na ovom topiku. već dvoje ljudi je napisalo da nije u pitanju legalizacija u amsterdamskom smislu, a većina i dalje piše IDEMO TAMO DA SE DROGIRAMO SADA HEEEEEEEEEEE.

...

doco, izloguj se sa alta :D

Link to comment
Share on other sites

Mislim da to ne znaci nista, jer onaj ko nece da se drogira, taj se nece drogirati bilo to legalno ili ilegalno, dok ko hoce verovatno mu seva paja da li je to legalno ...

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...