Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Drugari, sta se tacno desi kad vam se zaledi hladnjak na kolima ?

Onako, do detalja ? :)

Ume da popuca, zajedno sa blokom motora...sto i nije mnogo strasno, samo moras nova kola da kupis...:(

Dobro jutro....

zima, zima, e pa sta je :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

A jel mogu kola da se upale ukoliko je recimo zamrznut hladnjak ?

Ne mogu, morash da ga odledish prvo

Uzmi u termos ili neku flashu vrelu vodu, i polako prosipaj po njemu, da se odledi...

Meni se to na mojim desavalo ranije, nesto je bilo oko toga, ne mogu da se setim zasto..

INACE DOBRO JUTRO LOL

Sta pametno raditi danas, osim sprcati ?

Link to comment
Share on other sites

Pitam zato sto sam nalio vise od 1l antifriza, cudno bi bilo da se zaledi, a nisam uspeo da ga upalim jutros.

Posto sam zurio na posao nisam otvarao haubu pa se zato ovako raspitujem.

Auto je samo brundao vu-vuvuvu-vuuuu i cao. Kontam da je nesto kod akomulatora onda problem, mada je on "Black horse" i prilicno nov.

Zima zima tralalala

Link to comment
Share on other sites

cao drugari ^_^ sedim na poslu, grejem dupe, i igram nemexiu, a posao se samo gomila lol dosadno je bez fejsbuka :P

hteo sam nesto da vam kazem, al' sam zaboravio dok sam kucao post...coko, igraj nesto. tibore, picko.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Deste društo, deste društvo ... nisam loše spavao, mada imam utisak kao da bi mi dodatnih recimo pola sata super leglo. Pitam se baš, jel se to samo tripujem kao "jao kad bih spavao do pola devet, super bih se naspavao, nego sad kad spavam do osam", ili je to samo trip pa bi mi se onda spavalo do devet, pa ako bih spavao do devet onda do pola deset ... itd.

Mada imam utisak da bi mi super leglo da recimo živim prekoputa posla, pa mogu da ustanem u 8:45h :)

Link to comment
Share on other sites

nije ti se zaledio hladnjak na sitnom minusu ako ima antifriza, al svakako bi trebalo da sipaš više od jednog litra ako misliš da preguraš zimu bez nerviranja. ako se motor okretao, nije ni akumulator.

Link to comment
Share on other sites

nije ti se zaledio hladnjak na sitnom minusu ako ima antifriza, al svakako bi trebalo da sipaš više od jednog litra ako misliš da preguraš zimu bez nerviranja. ako se motor okretao, nije ni akumulator.

Nije se definitivno zaledio hladnjak. Ako se motor sporije vergla onda je akumulator, ako se brze vergla onda je anlaser. Ako ga uopste ne vrti onda je elektronika/losa veza od akumulatora. To bih ja rekao.

I da podsetim sve forumashe da je u toku nase glasanje za najbolji automobil 2009. godine! I da se mozhe glasati na ovom topiku -> http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234910326

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...