Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

voleo bih da u ovakvim situacijama imam hejt skill ko peja ili neo,pa da mu(ti) lepo odgovorim...ovako,nista od toga :\.

Mogo si samo skratjeno - voleo bih da imam komplekse i zhivotne frustracije.

Trebao bi da se zapitash ako si bio ozbiljan, a ne cinichan :/ Ne znam ko takve stvari zheli... :\

P.S. Nit vidim shta bi chak i oni mogli da izhejtuju.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

bilo bi malo licemerno jer ih ja sam ne nosim jer mi se izvrce stomak na sama pomisao da guram nesto redovno u ochi i da stalno moram da sipam kapi, pazim da sve bude ultra higijenski od trenutka kada se dignem iz kreveta, svakog dana...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Vratjam se danas iz shkole, i vidim neka dva "skinheda" maltretiraju nekog dedu.

Starac ima ~70 godina, josh vozi neku matoru biciklu i nosi neku staru shubaru i naochare sa do jaja diptrijom. Sav star, jadan i nikakav. Ali drzhi osmeh dok pricha sa ovom dvojicom a ovi mu prete da tje da ga ubiju. Bash mi ga nekako bilo zhao, ne mogu tu sliku da izbijem iz glave. Posle su ga verovatno pustili, jer ih vishe nije bilo 2 minuta posle ...

inb4 pa shto nisi uleteo. Nisam uleteo jer bi i ja i deda dobili preko pichke.

Link to comment
Share on other sites

bilo bi malo licemerno jer ih ja sam ne nosim jer mi se izvrce stomak na sama pomisao da guram nesto redovno u ochi i da stalno moram da sipam kapi, pazim da sve bude ultra higijenski od trenutka kada se dignem iz kreveta, svakog dana...

stavis u oci, i ne vadis 3 meseca :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...