Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

otkad je pendulum opet popularan u Srbiji ? Tj. chemu opsti hajp oko pendule opet kad su bili tri ziliona puta?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa pocheli su da ih pushtaju na radiu, i provalili su ljudi josh neke stvar sem tarantule na jutubu i onda prebacili na mobilne i tako je masovno krenulo da kruzhi. Kao svi se przhe na dram en bejs.

Kad sam prichao ljudima da je pendulum u novom sadu proshlu jesen niko mi nije verovao. Onda kad sam pitao ljude da idemo, niko nije imao pojma shta je Pendulum. Valjda je to nova moda, shta li je ...

At topic, ja sam ustao pre par minuta, sad pijem kafu i overavam forume, isto bash kao i svakog vikenda. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad citam u novinama - ponovo pokrenut CERNov akcelerator u Zenevi. Sad su, kazu, uspeli u onome sto su sjebali pre vise od godinu dana i to sve radi za sada kako treba. Za nedelju dana ce biti prvi sudar energija, a krajem januara nas ocekuje sudar pri punom zamahu! Tako da ce verovatno ponovo da se pokrene prica o sranju koje ce da naprave tamo. :) Btw, citav ovaj projekat za sada kosta oko 13 milijardi dolara... :O

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja hocu nuke :P

bio na basketu polubolestan, malo krljao malo i igrao , ali resio trojkom poslednju partiju pa smo ostali nepobedivi :D

sad se mnogo bolje osecam kao da sam mnogo toga izbacio iz sebe... sad malo mandarine sokici pa igranje \o/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...