Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne skrnavi kralja pominjanjem u tvojim postovima!

sto me smaras, kao nisam dostojan da kacim kinga. loliska mohi, cimni rakiju plox

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Pa brate i on je neki tamo amerikanac, ko mu jebe mater ako ga ubiju zonfa!

da da ocekivano, kreni sa olololo preDci sad debilu :D

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Naleteo sam na Kojota nocas u Mojou hahaha. Dobar covek,pravi jebac <3

Posle savetovanja sa njim,sprco sam. Dva put!

sprco bi ti i bez kjoota, ali to je ta aura koju siri ... cak i preko foruma, iako ga nikad nisam u zivotu video :)

btw, 48 sati u komadu slusam electro gypsyja ... jebote, poludecu :) YAMAMAMYAMAHAAAA YAMAMAMYHAAAAA

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

uradio kolokvijum(poprilicno dobro),seo u kola sa 2 drugarice,i cuknemo se u Kosutnjaku...mili se,mala nizbrdica,krece kolona(ali samo na kratko),ona pusta kocnicu,za 2 sekunde htela valjda nesto iz kasete da uzme,i dum u lika ispred...nije neka velika steta,zvali policiju,smrzavali se sat vremena,ono,sve ok u sustini :).

mislio sam da veceras uradim neki rad za sutra,ali opredelio sam se za kuliranje :D.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zashto dajesh zenama da voze ?

kako ja dajem? Pa njena kola jbt :D.

al kako vas je usralo da čekate pandure samo sat vremena, niste svesni :)

e da,ja jos kukako kao "jao,jebem im mater,pa gde su" ovo ono,kad mi posle rece cale te drugarice da se inace DO JAJA dugo cekaju panduri...eto,jos jedna lekcija :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

najjacha je bivsa riba koja me zove da mi kaze kako je nas sex bio nezaboravan, naravno pitam je zasto, pa kao sad sam se oshurila sa likom i nije uopste bilo dobro. naravno tu se nasmejem i kazem haha ok, tako ti je to samnom, svako dobro i laku noc

napusim vam se svima kurca nemoj da me hejtujete imam malu kitu i los sam u krevetu to nije poenta.

poenta je dokle taj mozak moze da dodje, znachi dve i po godine smo bili zajedno, raskinuo sam sa njom pre 3 meseca, ne cujemo se mesec dana i onda me zove kao to da mi kaze. Bog je blagoslovio

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...