Jump to content

Pesma bratore!


Recommended Posts

SOAD - Lonely day

Gary Jules - Mad world

Uvek kad sam skurcan slusham te pesme. Nije da me dignu ali mi bash prijaju u tim trenucima.

Nikada mi ne dosade, kao ostale pesme.

I recimo:

Beogradski Sindikat -BS,BS!

Ta pesma je obelezhila dobar deo mog osnovnog shkolovanja, a i jedan deo srednjeg.

Link to comment
Share on other sites

auh,kapiram da bih mogao dosta da nabrajam,tesko da mogu da izdvojim bas bas najznacajnije...

evo,prvo mi na pamet pada:

Hoobastank - The Reason - ne znam zasto...

Aleksandra Kovac - Da te volim... - zbog devojcice...

Monty Python - Always look on the bright side of life - neka zivotna filozofija...

Djordje Balasevic - Prica o Vasi Ladackom - podseca me na neki period iz detinjstva...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bon Jovi - Always - bivsa...

WASP - Hold On To My Heart - kombinacija savrsenstva pesme i nedefinisanog bedaka kad god je cujem,strasna stvar :)

Steel - Rock Tonite - ortaci,alkohol,seks,metal...najbolja pesma u univerzumu :)))

i vec pomenuti savage garden - to the moon and back,najbolja pop pesma.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Aqua - Barbie Girl , zbog prve ribe [V]

Eminem - Criminal , svaki put se setim jednog ortaka, kojeg nemam pojma kad cu videti

I po meni najlepsa pesma ikad

Emmerson Lake & Palmer - C'est la vie (na linku nije album verzija)

Kad je cujem uvek me strefi neka wtf tuga. Inace to je "the pesma" od cala i keve. Nikako da cujem celu pricu zasto ova pesma :)

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Bruce Dickinson - Tears of the Dragon

Iron Maiden - Wasted Years

U2 - Beautiful Day

Billy Idol-rebel yell

Gary Jules - Mad world

Bon Jovi - Always - bivsa...

Steel - Rock Tonite - ortaci,alkohol,seks,metal...najbolja pesma u univerzumu :)))

Ja bi se slozio sa ovim izborima, i mozda dodao jos po koju stvar od Metallice, tipa Fade to black, To live is to die, mozda od Sonata Arctica - Letter to Dana, Mr. Mister - Broken Wings (cudi me da niko ovo nije stavio).

Link to comment
Share on other sites

Divno, divno. Mnogo dobrih pesama.

evo i moje

Linkin Park - In The End http://www.youtube.com/watch?v=jpYD6cjx5M0 uvek me digne iz mrtvih, ne znam jednostavno ima najbolji lyrics koji sam ikada cuo, aka "riba"

Kamelot - Abandoned

kad se opasno ubedacim

Tool - Vicarious

intro je neverovatno dobar, podseca me na neke ratnicke pesme a ja opet imam te tripove :P

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

ovaj de1...

jok nego mi se urezala pesma zato sto sam jeo lepu cokoladu dok sam je slusao.

sto se teme tice, previse je pesama, nema smisla da nabrajam, mozda mislite da serem, ali ja sam bolesno emotivan i imam taj pavlovljev trip bas izrazen.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

aj ovako..

Prljavo Kazaliste - Ako trazis nekoga http://www.youtube.com/watch?v=dqeinDdA8Cw - naravno, zbog ribe, prva zaljubljenost :D

Dzej - Sunce ljubavi - http://www.youtube.com/watch?v=RLUF5TgFa5I - jednostavno mi je jedna od najomiljenijih domacih pesama, mnogo je volem, bez nekog posebnog razloga... ljubavna :D

Snap - Beautie queen -

- trenutno neko stanje, isto riba u pitanju :\ ali rechi, rechi su bitne!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...