Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK RADI SBB U WOWU

ZIVEO SBB RADI 300X BOLJE NEGO USRANI ADSL

VIDIMO SE ZIVOTE

MARS U PICKU MATERINU SMRDLJIVU KAKO SAM NAPISAO POST OVAJ TAKO MI JE ZALAGOVALA ARENA I IZGUBILI SMO PARTIJU

:D

Ali, drago mi je da otklanja bar pola problema. Uskoro sam i ja na SBB-u, samo da se smiluju da dodju.

Link to comment
Share on other sites

dobro je sto posrani leder nije 3x overbudzetovan naduva mi se kurca blizard smrdljivi stavite 700 agilitija na svaki leder item pizda vam materina smrdljiva

rolaj rogue-a... izgubis bubble dobijes sve ostalo :D

OK RADI SBB U WOWU

ZIVEO SBB RADI 300X BOLJE NEGO USRANI ADSL

VIDIMO SE ZIVOTE

MARS U PICKU MATERINU SMRDLJIVU KAKO SAM NAPISAO POST OVAJ TAKO MI JE ZALAGOVALA ARENA I IZGUBILI SMO PARTIJU

apsolutni kralj svih careva... ovo mora da ide na neki comics... :DDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

1x Marks of Honor = 1x Commendation of Service

Commendation of Service = 2000 Honor Poena

med_gallery_11878_7_59673.jpg

E sad jedan PvP Mount kosta 50,000 Honora.

Ako ja stakujem 100 markova a imamo 6 vrste Battlegrounda to je

600 x 2000 = 1,200,000

To znaci da cu ja sad lepo da isfarmujem ca posla healing gear za palu.

Ovo me podseca kada su izbacili PvP BG Rankove i ubacili honor sistem pa je svako nosio Grand Marshal gear, dok su ostali ljudi gubili vreme trudeci se da postignu nesto.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Negde sam citao da se neko isto tako zalio i pretio da ce se ubiti pa mu murija kucala na vratima da vidi da li je ok, kazu da Blizzard javi policiji za tako nesto :P

da, ipak oni imaju adresu i sve podatke.

mada ne znam baš koliko je naš Dačić upoznat sa Blizzadom [:D]

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Negde sam citao da se neko isto tako zalio i pretio da ce se ubiti pa mu murija kucala na vratima da vidi da li je ok, kazu da Blizzard javi policiji za tako nesto :P

Ziva istina, pre mozda 3 meseca me decko zamoli da napisem tiket blizzu da mu vrate iteme neke (engleski mu losh pa trazio pomoc). Meni bilo dosadno pa napisem GM-u kako cu se ubiti ako mi ne vrate taj item ;-) Posle par dana zove me isti decko da objasnim kevi njegovoj kako sam ja to napisao jer su ovi iz Beorada poslali lokalnu policiju da proveri. Sve do reci su imali ispisan tekst koji je poslat GM-u, dosli na vrata kuce sa tim i trazili od keve njegove da razgovaraju sa klicnem... Ali samo se zavrsilo na razgovoru, nije decko imao nikakvih problema sa Dacicima...

Link to comment
Share on other sites

AJOJ JEBEM TI BLIZARD I SVE TI JEBEM!!

transferujem chara pre 4 dana, uplatim pare na karticu, transferujem, dobijem mail od bliza ono pending, posle 2 sata dobijem novi mail, complete, kao skinuli smo vam pare ttransferovan je char sad mozete da igrate

ja se ulogujem MOGU KURAC! kaze nije jos updatevan

aj sacekam ja malo dza bu, nista ponovo

napisem mail pre 2 dana onom sranju, + im posaljem screenshot maila koji su mi poslali (u kome je potvrdjeno da je transfer obavljen i da je sve placeno)

stize mi mail od njih, kao idi finaliziraj uplatu, ja odem check status, move characters ovo ono

I ONI MI OPET TRAZE PARE

JEBEM TI MATER JEBEM TI IGRU I SVE U PICKU MATERINU!!!

Link to comment
Share on other sites

1x Marks of Honor = 1x Commendation of Service

Commendation of Service = 2000 Honor Poena

Ovo definitivno znaci i kraj marketa gemova. Gem ce biti 30golda max onako.

Anyway, jel zna neko kada se najavljuje ovaj patch, da probam sve gemove do tad?

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

mozda su samo zaboravili da kazu da ce ti za bilo koji pvp item trebati x ratinga ili u kataklizmi titula/guild rating, like back in the days, pa ti skupljaj honor i brisi dupe sa istim ako nemash rank ^^ to bi bilo kul, grindanje i kinezarenje bi isparilo mozda \o/ mada samo se nadam uzalud!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Commendation of Service mozes da cuvas maximum 10x komada. Znaci ne mozes da sacuvas svih 600 kolko je max da uzmes sa markovima ako si 100x sa svima plus ono sto te ceka u mailu lol :)

Ogradjeno je za Battleground sistem u kataklizmi.

Elem Honor item predmeta je ostao isti nista se nije promenilo. Znaci ili lepo da uzmete 120 Red Epix gema i na Auction house da uzmete oko 20k golda ukoliko ekonomija gemova zbog ovoga ne prsne i krenu epix gemovi da se valjaju po 30 golda.

Ili ces lepo uzeti full Furious gear i wrathful offset iteme i da lecis kao paladin (mozda razmotrim ovu situaciju).

Mada iskreno bi pre prodao 120 epix gemova.

Mala ispravka sve ovo nije jos u zavrsnoj fazi kolko vidim. Moguce da ce da se promeni cena, a i ne mora. Vidim da pise 2000 Honora da daje Commendation of Service, ali kad ga upotrebis daje 1850.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

malo mi je dosadno posto ni net ni igrica ne rade i malo sam se zezao sa nekim character planerom skapirao sam da ce za 2 meseca postojati ret paladini koji imaju nebafovanih 6700 ap 39% krita shadowmourne i 700 resilance. Uracunajte libram prok od 200 str 2x death choice prok i berserking wingse i krenulo je da mi se povraca opet

dodajmo neke bafove tipa bok/how/mm auru i dobije se neka cifra od koje mi se zavrtelo u glavi

a naravno moze se zameniti ringx2 neck i cloak za nesto ilvl 277 sa agilitijem i onda idemo na preko 47% krita nebafovani i izgubi se nesto malo ap igrica je super jebo ih pve u dupe sve redom

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

e tako usao sam u arenu izgubio sam svaku partiji udjem dc udjem lag umro mi lik dc relog dc lik mi kaze decko promasio si zivot reko dobro jesam time sto sam se rodio

kap prelila casu odo okacim oglas da prodajem ovo govno da ga ne gledam vise ni igricu ni internet toliko od mene.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...