Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Nije jasno kad ce da poprave ovo,ne mogu nedelju dana da igram arenu.... I da,ja sam na sezamu isto, sad sam proveo sat vremena restartujuci ruter i samo dobijem ip adrese na 7 i na 105, i obe failaju.... Jel postoji nacin da nekako sam stavim IP adresu na 9 posto vidim da te adrese idu dobro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nedeljama nemam 3v3 tim i od kad je poceo lag tad i nadjem tim, naravno to tako uvek ide

ljudi me pitaju svaki dan kda cu moci da igram normalno

kapiram da ce se smoriti posle nekog vremena

i danas odem u sbb drugi put da bi mi tamo rekli opet da i dalje nije placena televizija, koja je placena sinoc ...

a ja narvano da nisam poneo racune da im pokazem

usrana "mala expozitura" u ustanickoj

bacicu im bombu preko telefona kad budem nasao racune

Link to comment
Share on other sites

i danas odem u sbb drugi put da bi mi tamo rekli opet da i dalje nije placena televizija, koja je placena sinoc ...

a ja narvano da nisam poneo racune da im pokazem

usrana "mala expozitura" u ustanickoj

bacicu im bombu preko telefona kad budem nasao racune

Realno, baci bombu na sebe prvo. :D

Ja sam se prijavio na SBB i čekam da dodju da mi nameste net, ovo nema smisla više uopšte, ne samo sa WoWom nego sa netom uopšte.

Link to comment
Share on other sites

Uradila sam i ja tracert servera, prvo Dunemaul koji je neigriv (lokacija servera: Pariz)

tracing route to n80-237-179-3.cnet.hosteurope.de [80.237.179.3]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms dani-9566ea04c1.mshome.net [192.168.0.1]

2 67 ms 72 ms 26 ms 77.105.0.225

3 25 ms 34 ms 27 ms catalyst-12t.sezampro.yu [77.105.0.222]

4 25 ms 29 ms 29 ms 77.105.1.250

5 31 ms 21 ms 29 ms sezampro-bcn.telekom.yu [195.178.34.5]

6 70 ms 78 ms 69 ms xe-0-3-0.cr-polaris.fra1.hosteurope.de [80.81.192.239]

7 56 ms 59 ms 62 ms xe-0-2-0.cr-nashira.cgn4.hosteurope.de [80.237.129.109]

8 62 ms 50 ms 49 ms ge-6-0-0.cr-sirius.cgn1.hosteurope.de [80.237.129.14]

9 * * * Request timed out.

10 * * * Request timed out.

11 * * * Request timed out.

12 * * * Request timed out.

A onda i Frostmane, gde igra radi savrseno (lokacija servera: Stockholm)

Tracing route to 213-248-123-70.customer.teliacarrier.com [213.248.123.70]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms dani-9566ea04c1.mshome.net [192.168.0.1]

2 21 ms 30 ms 29 ms 77.105.0.225

3 27 ms 29 ms 29 ms catalyst-12t.sezampro.yu [77.105.0.222]

4 28 ms 19 ms 20 ms 77.105.1.250

5 28 ms 29 ms 29 ms sezampro-bcn.telekom.yu [195.178.34.5]

6 28 ms 29 ms 29 ms bpt-b2-link.telia.net [213.248.96.157]

7 28 ms 41 ms 36 ms bpt-b4-link.telia.net [80.91.253.247]

8 56 ms 49 ms 48 ms hbg-bb2-link.telia.net [80.91.250.70]

9 68 ms 69 ms 69 ms s-bb2-link.telia.net [80.91.249.13]

10 76 ms 69 ms 69 ms s-b1-link.telia.net [80.91.253.228]

11 71 ms 67 ms 69 ms s-hdn-i3-link.telia.net [80.91.249.69]

12 * * * Request timed out.

13 * * * Request timed out.

Znači serveri čija je fizička lokacija u Švedskoj rade, dok oni koji se nalaze u Francuskoj ne rade :o

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Evo je lista servera sa lokacijama na kojima se nalaze -> http://www.wowwiki.com/EU_English_realms_info

Ajmo ako moze neko kome wow ne radi a ima chara veceg nivoa sa kojim moze da se prijavi za instancu na nekom od servera u Stockholmu da testira jel laguje i tu.

Ili obrnuto ako nema problema a igra na nekom serveru u Stockholmu da pogleda jel ima chara sa kojim moze u instancu na nekom od Paris servera.

Moji svi charovi su na Paris ili Paris 2 pa ne mogu da testiram Stockholm u instanci (jer su tu najvise i vidi kako laguje i freezuje, heroic moze nekako da se igra, 10 man raid maltene nikako a 25m raid nema teorije), probao sam da napravim samo lvl1 lika i odem do Ironforgea i na Dunemaulu i na Frostmaneu i nije bilo problema ni na jednom, mada opet kazem tek u instancama i Dalaranu nastaje lag.

Link to comment
Share on other sites

silencer je u pravu... samo za korisnike telekom adsl-a: adrese koje pocinju sa 93 i 79 se raspadaju... mreza je u kurcu, prosirenje se ocekuje za 1. mart... jedino resenje je resetovanje ip adrese... (vecina drugih provajdera ima samo jedan opseg i ma koliko resetovali ostace vam "slican" ip...) ne znam zasto, ne znam kako, ne znam zbog cega... niti me to zanima... ALI... kada sam restovao ip i dobio onu koja pocinje sa 77.xxx internet je poceo da radi normalno... provereno u praksi vise puta... ukoliko imate srecu u nesreci pa ste bas na telekomu resetujte djubre dok vas ne prebaci na pool koji radi... jos jednom teoriju ne znam niti me zanima u praksi sam pomogao igraonici, drugovima, samome sebi, a nadam se i nekima sa rura :D

Link to comment
Share on other sites

Evo je lista servera sa lokacijama na kojima se nalaze -> http://www.wowwiki.com/EU_English_realms_info

Po ovome znac da su :

Dusseldorf serveri = Vindication BGrupa

Frankfurt serveri = Cyclone BG

Frankfurt 2 serveri = Conviction + Rampage BGs

Paris serveri = Blackout + Heroism(Bloodlust :p) BGs

Paris 2 serveri = Reckoning + Ruin BGs

Paris 3 serveri = Cruelty BG

Stockholm + Hamburg serveri = Misery BG

Oni su ladno mogli da spoje Reckoning i Ruin u jednu BGrupu da su hteli.

Predpostavljam da su najbolji serveri za nas u Cyclone, Conviction i Rampage BG.

Edit:

Pod Cruelty mislim na Nightfall BGrupu.

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

znaci jebeni telekom i beotel mrtvu im mater jebem. Odem u voa radi do jaja sve, pocne fight ja dc, nema trika da reconect uradim. Zavri se fight, naravno padnu pve legsi, odrolujem lika i raid lider da njemu jer nisam uradio dps... Znaci sta reci...A prosle voe sve preko 10k radim i gle, koje pisanje po kempu

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Nije jasno kad ce da poprave ovo,ne mogu nedelju dana da igram arenu.... I da,ja sam na sezamu isto, sad sam proveo sat vremena restartujuci ruter i samo dobijem ip adrese na 7 i na 105, i obe failaju.... Jel postoji nacin da nekako sam stavim IP adresu na 9 posto vidim da te adrese idu dobro

ne postoji nacin jer tvoj provajder ima samo na 7 i 105, to jest zakupili su samo ta 2 opsega.

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

da imamo altove na genjurosu :D

server je mrtvo govno, gde su queueovi za bgove po sat vremena i u trade kanalu pisu na grckom mutavci grci koji ne znaju engleski

sa druge strane server ima 300000 relentnes gladitora iz nekog razloga, kapiram da su cheatovali titule ^_^

inace danas idem 3. ili 4. put do sbb-a ne znam vise ni ja

OVOGA PUTA i sa racunima da je placena televizija i sa citavih 500din da uplatim najjaci paket !

Link to comment
Share on other sites

jao jebote jesi ti alt mohija?

znachi od jutros je grupna smetnja, u celoj srbiji ljudi na telekomu nemaju net, to jest ima mozda 30% korisnika net, ako nemash shta pametno da kazesh ne seri vishe plz ni ti ni onaj mohi. samo prosipate pamet jebote!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juce posle pola sata dobio tehnicku podrsku beotela. Telekom radi na prosirenju necega bla bla, bice vam net u sranju do prvog marta... Ja reko a sto nije radilo ovih dana? Pa poceli su pre jedno nedelju dana... JBT da li sam ja glup ako ocekujem jebeni mail sa "sorry bice vam net u kurcu sledecih nedelju dve stripite se" ili treba da kad ne radi zoves i cekas pola sata da ti to kazu...

DCujem se u 10ci... 25 man sam otkazao do nedelje.

Edited by C o s a

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

btw, dajem sve od sebe da saznam da li to prosirivanje postoji, odgovori na koje nalecem od nasih nadleznih su od prilike u ovom fazonu:

moguce je ali mi ne znamo

-jel mozemo da proverimo

nemamo gde

-beotel, yubc i sezam imaju gde a mi nemamo

nemamo gde da proverimo nemoj da smaras

i tako u nedogled

imo ili vas vasi provajderi lazu, ili smo mi neobavesteni (da neko ne kenja 50% su shanse i za jedno i za drugo)

samo hocu da kazem nemojte sve nade polagati u to, ali ako ovo potraje i posle tog navodnog telekomovog prosirivanja cmara lepo svi treba da predju na kabl, mada plasim se da ce se onda isto desiti i na kablu :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...