Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hearthstone mi je ubogovan atm izgleda :/

inace, sbb ne je poceo da mi dc-uje opet kao sto se i ranije desavalo kad sam imao

dc svakih 30min na 5min, kao docice sutra mobilna sluzba da vide o cemu se radi

ugasio sam igricu i upalio tv - posto je to jedino sto mogu da radim drugo u zivotu

dokle ce ova mizerna tuga da traje samo me to zanima

Link to comment
Share on other sites

Jedini razlog zbog kog ljudi masovno ne uzimaju sve iteme jeste taj sto vecina itema i nije toliko vredna pa da se ceo raid zbog toga i raspadne.Ali na svim onim drugim item-ima koji su zbilja vredni (DeathChoice npr.ili recimo taj trinket , ili onaj casterski trinket od Anuba i sl.) jasno je ko dan da ljude zaboli uvo za druge igrace i da je rec samo o tome ko ce pored svog imena imati malu kesu.

Novi VoA boss je najbolji primer za to.

Prosle nedelje odem u VoA25 sa nekim PuGom.Ubijemo novog bosa i padnu PVE ruke i noge i PvP ruke za resto shamana , i raid leader , inace resto shaman , kaze u raidu "Sorry guys" i uzme sva 3 itema i izadje iz raida .. A u raidu je bilo ukupno 5 shamana. Zato svake srede nije moguce naci JC ili enchantera kad pocne spam stotine igraca od kojih svako hoce da napravi svoj VoA25 raid , da bi kao i taj shaman , mogli da uzmu ono sto im treba..

/spit

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Ceo ignore sistem , GMovi , niko ti ne moze pomoci.Ne postoji ama bas nikakav nacin da se uzimanje itema spreci.

Pa nek se uvede glasanje po klasama i u pm.Neka to recimo bude jedna od opcija loot sistema.Ako padne neki item svi koji taj item mogu da koriste moraju da odobre davanje nekog itema nekom drugom.Recimo nek se rola , vide se rezultati , i kad leader hoce da da item nekom svi ostali koji su u raidu i koji taj item mogu da koriste moraju , recimo da pritisnu YES kao kad se radi ready check .. ako pak neko namerno jebe pa ne da , onda se vidi ko je glasao protiv , zasto je glasao protiv .. ako je razlog bezveze , popije kick iz raida , ponovo se radi glasanje i lik dobija item.

Naravno da ovo nije savrseno , i da recimo , raid leader moze da kickuje svaki put igraca koji mu smeta da uzme neki item , ali ovako se bar vidi o cemu je rec , i ostali mogu spreciti master lootera da uzme item bez saglasnosti ostalih tako sto ce kliknuti NO kad bude odobravanje sledeci put.Ako ne postoji saglasnost do samog kraja , item ostaje u bosu i niko ga ne uzima.I ako se recimo kickuje vise od 2 igraca , item se lockuje u bosu.Postenije nego da se kradu itemi..

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Banula mi 2 ortaka na gajbu sto su igrala wow u vanili krene neka prica o igrici kakva je bila tada ja im malo pricam kakva je sada i svatili smo posle pola sata da svako ko daje 12.99 mesecno za ovo sranje je umno poremecen

Vidimo se u kataklizmi mozda ako pvp bude vredan cimanja dotad dobar dan rl dovidjenja wow

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre, ako se dobro secam video sam topic na wow forumu gde je nekom GM oduzeo Ashes of Al'ar i dobio je ban od 48 sati kao scamer.

Aj probacu da nadjem mislim da ima i "plavi" post u tom topiku.

Nasao sam: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=19110030544&sid=1&pageNo=9

Now, as for your confusion about our Policy. You see, there is quite a difference between Ninja Looting and a clear and cut Scam in our opinion; and the behavior you portrayed in this case falls under the latter of these two categories. When a group is formed under the false pretense that everyone is going to have an equal opportunity to obtain all the loot available in the run, then Master Looter is sprung upon them so that you, “can talk about loot before [you] distribute” only to have the item unfairly taken by the leader, it is not considered Ninja Looting in the eyes of our Customer Support department.

Your actions here severely impact the other players that worked, just as hard as you did, to get that instance accomplished, leaving an overall negative feeling about things. Especially when such rules are agreed upon in advance, such as rolling “Need” on items you don’t actually need will get you kicked. This sets players up to believe they are in a fair run; as does the statement, “When I link the mount your first roll after that counts. The winner of the roll can choose to sell or keep [it].” It is sort of a slap in the face to everyone else involved in the situation when you disregard the winning roll only to keep the item for yourself – and even more so as you show it off for everyone in Dalaran (as you state in your post).

Please understand that part of our goal, as Customer Service, is to ensure that players are held accountable to their actions, and that we do everything in our power to enforce our Policies in a nonbiased fashion. That being said your actions here do clearly fall under the Scamming another Player section of our Scam Policy: (http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=20459) which clearly states:

that this category includes:

• Acquiring items or any other "possessions" from another player through misinformation, confusion, or fraud (Scamming)

If a player is found to have perpetrated a scam, he/she may:

• Be temporarily suspended from the game

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Tako nesto je prava retkost.Izuzetak koji samo potvrdjuje pravilo.A pravilo je da sistem ne funkcionise.A ako sistem ne funkcionise onda ga treba bar pokusati izmeniti.

Ja sam samo ove nedelje video vise od 5 ninja lootovanje dobrih itema , samo ove nedelje.

Ako sam ja dobro skapirao na onom topiku, ako raid leader kaze da svi mogu da roluju na sve iteme koji im trebaju onda mozes da ga prijavis za scam ako uzme nesto, ili ako vas pusti da rolujete prvo pa onda uzme item.

Izgleda da je fora da ga prvo pitas o loot pravilima jer ako ne kaze nista pre pocetka i samo uzme item onda je samo ninja looting.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

da banovace ljude zbog itema

Pa pogledaj onaj link sto sam okacio, lik je dobio ban 48 sati jer je nindzovao mounta + mount i achievement su mu oduzeti jer se to smatralo kao scam.

Znaci da je ipak moguce ali pod odredjenim uslovima.

Vidim da dugo igras wow, verovatno ti se desilo da dobijes roll a raid lider ti mazne item, zar ne mislis da bi bilo dobro da ovako GM resi problem ?

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ljudi dajte neki update, neke vesti u vezi ovog retardiranog neta ili ADSL ili koji vec sve laguju, ja ovako vise ne mogu , ovo ne moze da se igra nista ... Mislim stvarno ovo nema smisla ja mislim da cak Kongo ili nigerija ima bolji net od nas sramota ...

Jesi li siguran da nije do servera ?

Ja imam telekom ADSL i nisam imao problema, mislim imam i ja lag u "udarnim" satima i ponekad nemogu da udjem u instancu ali to je sve do servera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...