Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je to

u zemljama gde zive ljudi neko moze da zaradi pare

a ovde gde se mi nalazimo ne moze ni internet da radi koji platis -

jos bi za iste pare negde dobili 3x vecu brzinu za iste pare

ajmo svi da budemo patriote i da kazemo da je to ok jer je ipak ovo nasa zemlja

Link to comment
Share on other sites

zvao me pre neki dan cveki sa pitanjem :

- E BRATE JEL TEBI RADI INTERNET OVIH DANA !?!??!?!?

- Ne brate vec 2 nedelje smara nisam upalio igricu zadnjih 5 dana

- "EMONERDRAGESCREAM" MAJKE MI IDEM *&#^!* BOMBA !@#*&! JEBEM IM MATER *@^#! JAVILA MI SE NEKA LIKUSA GLAVU BI JOJ OTKINUO "EMONERDRAGESCREAM"

- E matori cek malo oladi smiri se da te pitam nesto

- RECI STA JE KOJI KURAC?!??!

- Koji ce ti kurac net kad si quitovo wow pre 2 meseca :) :) :) :) :) :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

- RECI STA JE KOJI KURAC?!??!

[roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

cveki car

inace ovde u igraonici testiram wow na novim wide monitorima

JEBOTE KAKO IZGLEDA SVE 30X BOLJE SMORIM SE KAD DODJEM KUCI DA GLEDAM U USRANI OBICAN TFT

inace cataklizam promena

Weapon Skill - This stat will be removed from the game completely. Classes will start with all the weapon skills they need to know and will not need to improve them.

lolovo sam jako ^^

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Ostadoh dužan da prijavim SBB iskustva. Prijavio sam se telefonom u sredu, lik mi došao u nedelju, instalirao modem i pustio probni signal od 256kb. Uzeo sam najjeftiniji flat paket i potpisao na godinu dana, a u ponedeljak mi pustili pun signal od 4mb. I nema instance laga, nema BG laga. :D Nisam igrao arenu i nisam raidovao, ali ispade da mi je ceo problem bio usrani ADSL.

A pride je ADSL 1mb bio 1100 dinara mesečno, a SBB 1300 (ili 1400?) za 4mb. Ma mislim...

Link to comment
Share on other sites

fats0 je pronasao resenje

radi mi sezam normalno, da ga ne ureknem opet majku im jebem

ali cela fora je bila u gasenje fixovanog tj manuelnog dns servera

stavite auto da bude i ako vas usere da dobijete nesto sto radi onda ce raditi kao meni sad

pocela je arena 8-3 za sad skor

polupao sam tastaturu malopre izgubili smo od 2500 tima gde je warlock preziveo na 1k hpa jer nije imao ms na sebi jer sam ja bio u cylconu

(hunter/lock/druid) i izlazim iz cyclona, lock i dalje na 1k hpa I JA DOBIJAM DISARM POLA MILI SECNDE PRE NEGO STO SAM MU LUPIO JOS JEDAN MS

I NARAVNO DOBIJA HEAL NA FULL HP I UMIRE MOJ SHAMAN

kapiram da je to skill huntera :(

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da preporuci dobar Server i BG?

Vazno mi je da je battleground i arena queue 1-5min. Transferovao sam se sa Frostmane preko free transfera al ne igra se ovde (Chrommaggusugugusu) moras cekati 10 min da bi uso u BG i to je kad je bg weekend.

Voleo bih medium-full server u nekoj dobroj BG.

Jel zna neko npr u Cyclone BG, jel isti queue u svim serverima u jednoj Battlegroupi ili je brzi u onim koji su full. Secam se da je na Stormscale queue bio 2-3min max, al da su se neki drugi iz iste BG zalili da je queue veci od 10min.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

Ne znam iskreno dal da ga krivim il ne =) Jednostavno ne znam sta se desilo. Warrior je prvi pao mrtav.

Da li moze neko da me uputi hocu da na brzinu izlevelujem Eng, ok naso guid, ali znam da postoji Gnomish goblish specijalizacija, koju da izaberem.

Prvenstveno me interesuje PvP, za pve things mi seva levo jaje sem saronitez bomb u raidu.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ok ja oficijalno priznajem da sam glup za arenu, elem igram sa disko priestom, ja sam retri paladin i ne mogu da predjem jebenih 1500 rainga, imam rele/fury gear, preko 30k hp unbuffed, bryntroll, preko 900 resi (moze i do 1k ali muljam sa pve itemima jer ne treba preko 900 ako kapiram dobro) hit capped itd. igram jebenog paladina 5 godina, uvek sam do duse bio holy do wratha kad sam poceo da igram prot/ret. znachi nije mi nepoznata klasa.

elem ishlo je jako smooth do nekog ratinga od 1400, gubili smo jako malo partija i relativno brzo stigli na neki mmr 1800+ gde su poceli problemi. sistem koji koristimo je onaj za koji verujem da je ispravan a to je drain na svaki tim koji ima healera i u glavnom ja userem dpsa, ako je 2 dps jedan dps se ccuje drugi se userava. priest igra ofanzivno, ne treba mene ne znam koliko da healuje... ja ga gledam sve vreme bacam mu freedom, cleanse na cc itd. ccujem mu warra ako ga juri ili rogue... i ne moze, pre neki dan preko 3 sata smo igrali i sa 1411 smo stigli na 1486 i onda izgubimo 2 partije od rp i izgubimo preko 50 poena i onda je pochelo nerviranje, dobijemo 6 partija izgubimo jednu i vratimo se na bednih 1450... na kraju ja polomim tastaturu ili misha ili tako neshto, ili odemo da reroll na neke magove/warriore/druide iz chistog nerd ragea itd. dajte neke hintove, priznajem ja sam glup sigurno je u meni problem.

razmisljao sam da se respec u holy i izgrindam gear, ali hocu da igram sa njim a mislim da holy/shadow nece raditi nikako, igrali smo i shadow/retri i to ne ide jer on dosta lose igra shadow i tako, tuzna prica :(

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ako pod ccujem warra mislis repentance, to ti je waste, zerker rage skida

e sad kad bi ga time izforsirao da potrosi zerker rage, sacekas da mu istekne zerk rage i onda ga priest fear

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

chegi

sve je ok dok ne pocnes da krivis druge klase ako izgubis partiju

postoji nekoliko stvari koje sam ja jos u s1-2 trazio od ljudi sa kojim igram - tj ciljao takve ljude

ako imas, zelju, vreme, posvecenost i vezbas jako puno i vremenom ispravljas svoje greske uradices ono sto moze

i dosticices naravno svoj maximum, nekome treba vise nekome manje

igras setup koji radi i samo nastavi tim pravcem

a za sve sitnije detalje i fore sa kao ret ili svrati do deusa da odigras nesto pa cu ti reci sta si promasio :D

ili pitaj sarmu ako si negde zapeo

Link to comment
Share on other sites

haha ko priznaje pola mu se ... :)

necu da prekinem, dokle god budem imao pare za nove tastature/misheve :D

iako nemam rating i dalje uzivam u areni jbg, to je kompetitivno, ja sportista itd...

iscimacu priesta jedan dan da dodjemo do deusa na lekcije jbg, pa da vidimo shta cemo :/

btw za repentence na warra ne, ali chuknem mu stun, okachim se na njega, bacim priestu freedom i to, pustim ga da dishe, ako nash ne moze da izvuche dobije bop...

da, ja bash ne gotivim kad neko kenja po drugoj klasi zato shto je op, lepo odem i vidim moj setup na 2.4 i kazem sebi idi upucaj se, nije do klase/setupa nego do tebe...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...