Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Nisi odavno je moj drugar imao slicnu stvar.

Sta se desilo lik uplati wow kreditnom karticom. Naravno kartica je bila od keve njegovog drugara, koji je uzeo pare za to, a keva lagano povuce posle 3 meseca te dve uplate.

Uz veliko kukanje dozvoljeno mu je bilo da im uplati te pare ponovo, znam da se nacekao 2-3 meseca. Sad ne znam kolko ce da traje tvoj slucaj.

Inace to je klasika, zena ode do banke kaze da mu je neko ukrao pare i banka mora da povuce te pare. Naravno ide prijava etc sve, da bi se isto uradilo. Nije bilo da je zena zvala blizzard i rekla hocu nazad svoje uplate, vec onaj ko uplati povuce tu uplatu kada ode u banku, i jednostavno te pare moraju da se vrate.

Sta mi prdlazes? Koji je najbolji nacin da ih kontaktiram? Web form ili da ih zovem preko skypa? Naravno slagali su da su mi poslali mail obrazlozenja :S

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Web forma, nisam ni ja uspeo sa mojim engleskim jezikom da im objasniim situaciju, odma misle da si lopov, ja sam ih prozivao preko web forme da za rasizam =)

Elem ljudi kupio sam wrathful chest i sad bi da mi se vrate poeni nazad refound al ne mogu jer sam meto gemove i enchant jel oce GM da mi vrne ili ne ako pitam ?

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Erm, uzeo sam item danas, meto enchant gems. Nisam igrao arenu lepo sam sacinio post da nisam dobio nikakav benefit u areni jer nisam je igra.

DObio sam heroic 25 man chest of prvog bossa u icc 25 man i lepo napravim tiket i kazem da sam miss judge taking chest.

I vratio mi rleentles chest, i refound arena poene.

<3 I feel the love.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

evo da nacrtam za one koji jos nisu shvatili kako funkcionise warrior klasa:

1. izlazi expanzija, novi talenti spellovi, ali kurac, warr udara za 200 crit, a 12yo rogovi sa res sicknessom ga ubijaju pod ks

2. polako se povecava ilvl, raste dps na wepu, raste resi, hp, warrior je prilicno dobar i pocinje ponesto i da ubija

3. kraj expanzije, warrior 1shotuje sve klase, blizzard vidi da tu nesto ne stima, brise pola magija iz igre

trenutno je u toku faza 3

jebeno scalovanje sa girom, ja ne verujem da su toliko retardirani da to ne mogu da srede. mozda se samo prave ludi

Link to comment
Share on other sites

1. to se desava u svakoj expanziji upravu si

2. nivo retardiranosti sa njihove strane u ovoj expanziji je dostigla vrhunac ubacivanjem novih lvl itema svake 2 nedelje

3. retardirani ljudi KOJI SE CUDE SVAKI PUT KAD WARRIORI UZMU GEAR I KAO STA JE OVO UBIJA ME WARR IZ BLADESTORMA

4. blizzard ce opet nerfovati warriore u zemlju i onda ce u sledecoj expanziji opet 2+ sezone warr biti kita i dk ce nas 1 shotovati sve

Link to comment
Share on other sites

glupi blizz stvarno nekad ume da me odusevi do imbecilnosti...

krenem da skidam sa wow-eu.com client, krene lepo juch u 4 dld rate 100+kbps (paket od 1mbit), u reko super, do sutra ujutru ce biti gotovo. od jutros u 7 sam na 98% 6.2/6.4 gb na jebenih 8kbps??? jebem im p2p i ne mogucnost direktnog dlda...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

rekao sam

/use 10

/cast exorcism

Ovo znaci da koje god rukavice imas equipovane iskoristice rocket enchant/haste enchant u zavisnosti sta je enchantovano. Ako je potrebno slovo po slovo u capsu mogu i to da sredim :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakvi su warriori bili pretbc jer sam krenuo da igram tek u drugoj polovini i nisam igrao warriora.

Pola tbc-a nisam igrao ali koliko se secam warriori su popili neki rage nerf, tj da dobijaju manje rage-a od dmg koj im daje rage (aka auto-atack i sword proc).

Ali ovo da nam rade disarm na bladestorm je totalno glupo, cak je i glupo sto mogu dk-ovi da nas gripuju.

Koj kurac stavljam talent i glyph u nesto sto nece raditi u vecini slucajeva.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam da se protivnik koji disarmuje moze CC, a bilo koji pametan rogue ce iskoristiti dismantle kad tebe zerg da ne bi mogao shieldwall, jer ionako skoro svaka klasa moze da izbegne bladestorm.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...