Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam imao pare da uplatim flet a sad tek nemam

nasao sam 3v3 tim posle ko zna koliko nedelja sinoc koji ustvari radi

holy, arms i enha , idemo i 1 shotujemo svakoga, spam purge, shock i grounding i ajmo anti casteri !

i takodje me ljudi pitaju kako je moguce da imam/imao 2 neta i da nijedan ne radi

nije jasno deci iz swe da nesto ne moze da ne radi

Link to comment
Share on other sites

nisam imao pare da uplatim flet a sad tek nemam

nasao sam 3v3 tim posle ko zna koliko nedelja sinoc koji ustvari radi

holy, arms i enha , idemo i 1 shotujemo svakoga, spam purge, shock i grounding i ajmo anti casteri !

i takodje me ljudi pitaju kako je moguce da imam/imao 2 neta i da nijedan ne radi

nije jasno deci iz swe da nesto ne moze da ne radi

Pih.. pro WoW igrač. Kamo goldselling?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

a druida nema mic, i ne mogu da znam dal je silence ili fear ili bilo sta drugo (meni je stvarno retardirano da blenem u njegov ui i da vidim sta je dobio od debuffa),

Iz tog razloga imas 2k i ne vise od toga prosecan paladin koji igra ret ce to videti pa pritisnuti dispel a pro paladin ce i predvideti i cleansovace iste milisekunde u vecini slucajeva to se u mom selu zove pregled igre

Imao sam prilike da igram wrd setup sa mnogo dobrim druidom na frostmaneu i lik mi je na ventu svaki put rekao: pazi sada mogu da dobijem fear jer ne stoji na sred mape zna da losuje i outrangeuje fear.Ako igras sa somovima + si sam som nemozes puno da ocekujes od igrice.

Reci cu opet setup radi ali mi smo imali problema da je kili recimo umirao sa fullhotovima + sacrificeom i sacred shieldom na sebi u pola jebene sekunde ili kad udje mag i ja pritiskam cleanse winter chilla 200 puta odem oom i onda polomim tastaturu u zid jer dispel ne radi

E tako posto sam te naduvao evo i malo pomoci skini addon koji se zove : LOSE CONTROL ima ga na wowinterfaceu i podesi cc ikonice desno od party interfejsa za svakog party membera

SA ovim addonom moras da budes mentalno retardiran i oboleo da ne vidis ikonice feara ili sheepa na svom hileru koje su bukvalno preko celog ekrana.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Pih.. pro WoW igrač. Kamo goldselling?

ako me pitas dal prodajem gold, prodajem ako oces na genjurosu ili alakiru :)

kad udje mag i ja pritiskam cleanse winter chilla 200 puta odem oom i onda polomim tastaturu u zid jer dispel ne radi

[roflmao]

priest dispeluje frost nove iz prve dok paladinu 300x treba

to je dokazano dosta puta

to sto je ret sranje, rolajte warriora ili rouga to radi od kad postoji igrica :D

jel se neko pita zasto svaka pvp prica dospe svaki put do toga da je rmp ultimate setup igre ?

Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore taj Frizzbe me proganja jos iz vrtica, pa osnovna skola e srednju sam ga zajebao, al jebiga, kafana nas ne razdvaja. Odo da zveknem jednu kajsiju pa se vracam.

Elem ja sam skoro koristio Spell Alert slicno tvom loseControl, sad cu da vidim addon mozda rerollam. Ali realno brate tolko smrdi setup protiv lock mage, lock ele shaman, mage ele shaman. Mojih 6k mane se svede na dispell... A pop ti sa strane ili shaman uradi dispell Plea i onda ga duvam socno.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Bladestorm u 1 sekundi partije na locku umre i on i pet ako slucajno prezivi na aparatima keyturnujes u njegovom pravcu i pritisnes intercept i pobedili ste!

iNAce jako je tesko to da s izvede treba vam ekstremno dug penis i mora biti tvrd jako da puca tastatura

jos ako uspes da izvedes repentance na hilera i holy wrath na peta u prvom sledecem gcdu posle repa da hiler ne dobije dispel POBEDIO SI IGRICU MOMAK!

Edit

Kad smo igrali ret arms 2v2 ja i kili par puta nam je upao lock/random hiler na 2600-2700 mmr nismo izgubili nijednu partiju posto lock umre pod painsupresionom u pola sekunde igrice jedina sansa mu je da dobije bop i onda umre svejedno za 2 sekunde

Par puta sam lolovo jako krece partija upadaju lock pala pritiskam repentace na palu hw na peta lik trinketuje iste sekunde pet crkava dobija hoj babeluje i lock umre u bubel gcdu

sledeca partija ulaze isti ljudi lik babeluje repentance i zateze holy light crkne mu lock u toku 2 hl kasta igrica je dojaja :S

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ljudi dajte neke vesti za ovaj ADSL , zna li ko kada cje da srede ovo govno, evo sada u cetvrtak je 2 nedelje vec .... stvarno nema smisla ... i da li je neko zvao korisnici serv, i koja je prica sada... hvala unapred

Kako sam ja cuo iz pouzdanih izvora, 1. aprila bice resen problem.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

necu vise ni da udjem u igricu dok ne bude radio net, niti cu net da placam

pitacu ih samo dal ce mi date besplatne dane kao sto blizzard radi kada im ne rade serveri

2 nedelje znaci nije radio toliko zelim

inace sezampro je cak i ugasio tehnicku podrsku ovu telefonsku, koja govna od najgorih govana

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...