Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

...

ali ali ali sta je surovo u svetu koji su oni prikazali? nema nigde nikog naisle dve babe koje su jedva upucali i likovi sa odelima od gume koje su izlepili izolir trakom? oni su banda? lol, koga su ubili ? koga su silovali? jesu delovali kao banda? mjok delovali kao geekovi koji su preterano gledali xfiles

ja ne znam sta sam ja gledao, ni na jednom glumci ne vidis strah, ne vidis ocaj, ne vidis nista sto bi odgovaralo datoj situaciji, oni kao maznuli mercedes piju mlako pivo koje ima ukus kao pisaca (vaou koliko originalan lajn da je morao 4 puta da se ponovi u filmu) i luduju idu na surf a cela civilizacija se urusava... realno nema sta :) prvo ih predstavili kao grupu koja ima utvrdjena pravila koja ih izvlache is usrane situacije, sledeceg momenta ih boli dupe za sve lupaju prozore opijaju se, i zamalo da bude smesno kad se baja okliznuo kod bazena

unutrasnja borba mladjeg brata? brate lik je retard i glumi retarda, gde ste vi videli njegovu unutrasnju borbu, kojim cinom? on je realno najlosiji glumac od sve dece bez ikakvog izraza tu se nesto koprca nit kakav dijalog da izbaci ma nista, kao senka... ajd ovaj iz Star Treka nije los realno i to je to, kamo srece da je Christopher Meloni ostao u celom filmu

al dobro, po mom shvatanju film je apsolutni fail po pitanju prikazivanja apokalipticne atmosfere u datoj situaciji, dok "unutrasnju borbu" koja je trebala da nosi film nisam video jer je gluma bila ocajna, ili je kamera bila stalno lose postavljena, dijaloga - nema... kao mindless zabava mozda moze da prodje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ G

upozorenje, mega spojler

Nisam mislio na te u gumenim odelima bas. Oni su vise kao neka ex mil survival grupa koja se kako tako sklepala posle haosa, i eno videli smo kako su i oni na ivici anarhije. Hteli su da uzmu ove ribe kao seks slejvs. Nisu se do tada tako ponasali, sto mozemo videti iz njihovih reakcija i interne borbe, ali su od tog pmomenta bili spremni da se ponasaju kao thug banda. Ti ljudi su kao, kako zamisljam prave ljude koji prezive tako nesto, a ne jednodimenzionalni entitet koji bi ocekivao u nekom trash filmu. Prava banda je ona koju su snimili na nocenju, kada su ovi dosli dzipom i upucali nekog kineza.

A surovost tog sveta ide mnogo dalje, i prisutna je od starta. Zaobilazenje coveka sa cerkom koji trazi malo benzina, ostavljanje tog para u prvoj prilici kada su ovi morali da se odvoje od kola, ona prajsles reklama za eutanaziju sa doktorom i devojcicama, kinez koji je ubijen zato sto je grip valjda donesen iz kine (ili nije, nego je lako nekim rednecima da okrive manjinu koju inace ne vole), izbacivanje i napustanje ribe iz ekipe jer su joj videli osip, prica brace koji su zapalili od svojih, pa i suocavanje kada se jednom pokaze osip, itd... Ne mozes reci da u tom filmu nema surovosti, kad je ceo surov.

Ono za padanje u bazen si u pravu, i ja sam se tu smejao i prokomentarisao. Cak i to na golf terenu sto mi je isto licilo na scenu iz nekog tinejdz filma. Ali nisam ni rekao da je fil savrsen, daleko od toga. Meni su svo cetvoro glavnih glumaca nekako bezveze, pa i taj stariji brat (star trek lik). I imam jos par zamerki... ali kao sto rekoh, u poredjenju sa svim sranjima koje izlaze, i koliko ta sranja kostaju i zaradjuju, ovaj film je mi je bio mega kad sam ga pogledao. I i dalje ga preporucujem!

Link to comment
Share on other sites

Pandorum odlican, easy mode horor scene, isto kao i ovaj ispod

Moon odlican, nacin na koji se razvija radnja mi se veoma svideo

hvala za preporuku za ovo gore, prijatno me iznenadila oba filma

Ovih dana sam se nalozio na sci-fi filmove... Jel ima jos neki dobar sci-fi film da se preporuci?

Odgledao takodje:

American Pie: The Book Of Love Definitivno najgora americka pita do sad, ne samo da se radnja ponavlja, sto nije ni toliko bitno za americku teen komediju, vec se ponavljaju i fore, odvratan CGI na kraju filma, itd itd (ko je preporucio ovde, fu)

bolje odgledati opet:Role models ako vec gotivite teen komedije, na ovaj film sam se iskidao kad sam ga prvi put gledao...

9 - zanimljiv animirani film, nista specijalno

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

public enemies, ocekivao sam vise. neizgradjeni likovi i plitak odnos medju njima. od bejla i njegovih uloga sa seljackim midwest akcentom mi se sere. dzoni - prilicno neubedljiv.

scena sa setnjom kroz policijsku stanicu

ROFL MAO

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

2012 > koliko losa film, koliko lose izjave, koliko losa gluma... zao mi zbog kjuzaka jer ga poprilicno gotivim. ali ovaj film je horor... gledao sam neke trash sf filmove i trash horore sa boljom glumom i boljom pricom.

cak se i u dosta efekata vidi "jeftinoca", neki efekti su toliko losi da prosto zasene sve dobre...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

public enemies, ocekivao sam vise. neizgradjeni likovi i plitak odnos medju njima. od bejla i njegovih uloga sa seljackim midwest akcentom mi se sere. dzoni - prilicno neubedljiv.
kritika ti je matori neumereno blaga, realno;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

džokeru, nisi shvatio da je 2012 zapravo komedija.

"draga, čini mi se da se udaljavamo", KRRRC!

jebo te, koliko retardirano

but but but it's not funny! it's kinda sad actually... :'(

ali mislim da sam se najvise smorio kad su sisli kod onih arki i kao "e ova ne radi, pao je deo plafona i sjebala se"

u svakom slucaju ko nije gledao NEMOJTE... film je u rangu sa indiana jones 4... :(

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS

403px-Cloudy_with_a_chance_of_meatballs_theataposter.jpg

Genijalno!

(i bar duplo zabavanije od izvikanog i smorenog Up-a.)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...