Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

RATATOUILLE

RatatouillePoster2.jpg

Pošto ga nisam pogledao kad je izašao, a zahvaljujući čarima HD-a, posadili smo se cela familija i odgledali. Izvrstan film, Pixar zaista zna kako da neobične ideje, priče i likove odradi do savršenstva u svakom smislu. Ono što me je fasciniralo je vizuelna strana filma, uz Wallija, ovo im je najkvalitetnije odrađen film u tom aspektu (Up u tom smislu malo stagnira, iako i dalje izgleda odlično). Superdetaljna scena sa stotinama pacova kad kuvaju, gde se jasno vidi šta svaki od njih radi i način na koji je odrađena njihova dlaka kad se pokvasi, recimo, stvarno neverovatno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem kako nekome nemoze Pulp Fiction da se svidi :)

Pulp Fiction je macola, a Inglorious Basterds je pinceta. Mnogo, mnogo vishe detalja, manje krvi i shokova koji Basterdsima nisu ni potrebni jer film ima masterpiece osecaj od prvog kadra do poslednjeg.

Shto se tiche Ratatuoille - film je zaista iskusno odradjen, sa veoma mnogo detalja, ali po meni fali mu dusha... Shto se tiche tehnichke strane, prichao sam sa ljudima iz Pixara, sve shto oni rade se radi jednom. Softver kojim je radjen Ratatouille je vec dvadeset druga inkarnacija njihovog 3D softvera i on ne moze da otvori modele iz prethodnih crtana (Toy Story, npr.). Za Pixarom stoji ogromna armija programera, koja moze da napravi bilo koji tool koji dizajner pozeli. Za Nemo-a su napravili random generator korala, za Monsters Inc proceduralni generator krzna i kose (koji se posle preko Rendermana koristio u King Kong-u) itd., itd. Kao 3D dizajner sa 16 godina staza, mogu samo da kazem da im zavidim jer postoje stvari koje mashtam da napravim ali za sada shiroko rasprostranjeni 3D softver josh uvek nije na tom nivou koji mi treba da bi to ostvario.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Moon je fantastican film, meni je bas low-budget alike vrh.

Mnogo je nedoreceno, ali generalno bas sjajan film

world.

lepo legao posle pandoruma, a i ost filma je brutalan za celu situaciju skinuo sam onaj piano track auf.....

isto ko nije pogledao The Fountain (2006) preporucujem

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

The Imaginarium of Doctor Parnassus

http://www.imdb.com/title/tt1054606/

Sjajna ekipa glumaca (Johnny Depp,Heath Ledger,Collin Farrell,Jude Law,itd) kontam da bi trebao biti dobar [:D]

hteo bi da pogledam ovaj film,ali ne mogu da nadjem torent i prevod istog imena... [:(]

ako neko ima,ili zna gde mogu da skinem,neka pusti link na pm ili ovde,svejedno [;)]

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

The Imaginarium of Doctor Parnassus

http://www.imdb.com/title/tt1054606/

Sjajna ekipa glumaca (Johnny Depp,Heath Ledger,Collin Farrell,Jude Law,itd) kontam da bi trebao biti dobar [:D]

hteo bi da pogledam ovaj film,ali ne mogu da nadjem torent i prevod istog imena... [:(]

ako neko ima,ili zna gde mogu da skinem,neka pusti link na pm ili ovde,svejedno [;)]

ima da se nadje na futuretorrents sa sve prevodom i eksluzivnim intervjuom Heath Ledgera za pink

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem kako nekome nemoze Pulp Fiction da se svidi :)

nadam se da se zajebavas :) kome moze da se svidi najbolji tarantinov film... pa ne znam stvarno :)

anyway gledao sam A Perfect Getaway, Mila Jojovich, mmmmm ... stvarno solidan filmic, sjajni predeli, hocu na treking na havaje :)

Sad cu da poskidam najnovije rur preporuke :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

The Departed

Donnie Brasco

Tropa De Elite

Carandiru

Layer Cake

Maradona

U poslednjih mesec dana sto sam gledao a da vrede - sta vise po meni su odlicni :D (nista ekstra novo ali ih nisam gledao ranije ili sam odlucio da gledam ponovo :P)... Sledeci vikend banlieue 13 i banlieue 13 ultimatum (ukoliko prvi deo vredi :D) i Revolver 2009. I ako neko ima normalan prevod za El Cartel, bio bih mu zahvalan jer nisam uspeo da nadjem ni jedan koji prevodi spanski, a samo engleski prevod mi i nije potreban :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao Gamer sa gerard batlerom

kakav fail po pitanju rezije... aj kao zaplet je mogao da bude dobar za napaljene klince, al takvo nasilno seckanje kadrova rotiranje kamere kao da si na spidu prenatrpanost ubacenim efektima kao pokusaj da se osetis kao u igri (u tome se uspelo u mozda 1 minutu filma kada zaista izgelda da igras pucachinu iz treceg lica), namerno preskakanje price da bi se kao dobilo na interesantnosti.... nije ni cudo, kad je rezirao onaj sto je radio crank (po meni los film)

sta treba ovom batleru da se toliko sprca po pitanju izbora filmova.... a i ovaj iz dextera se izblamirao najgore

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

spread-poster.jpg

Nikki (Ashton Kutcher) nije žigolo. On je seksualni prevarant koji je savršeno svestan svog izgleda, što koristi da nađe put do srca najbogatijih žena u Los Anđelesu i uživa u njihovom načinu života. Nikki dobija besplatno prebivalište, fantastične poklone, prvoklasni pristup svim dešavanjima, i mnogo seksa. Žene se ponovo osećaju mlade i lepe... i ispunjene u spavaćoj sobi... itd itd

BUUUUUUUUUUUUULLSHIT!!!!

gledali smo svi Alfie-a, a ovo je kopija istog. nisam ga ni zavrsio, jer otprilike znam kako ce se zavrsiti.

boze kakvo smece..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pokušavam već 10 minuta da se setim filma koji su kopirali i ne mogu. U pitanju je klasika sa istom forom gde matora glava uči drugog lika zanatu, na kraju se svede na takmičenje oko jedne bogatašice koja ih obojicu izradi. Kako se bre zove film aaaaa ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odgledao Gamer sa gerard batlerom

kakav fail po pitanju rezije... aj kao zaplet je mogao da bude dobar za napaljene klince, al takvo nasilno seckanje kadrova rotiranje kamere kao da si na spidu prenatrpanost ubacenim efektima kao pokusaj da se osetis kao u igri (u tome se uspelo u mozda 1 minutu filma kada zaista izgelda da igras pucachinu iz treceg lica), namerno preskakanje price da bi se kao dobilo na interesantnosti.... nije ni cudo, kad je rezirao onaj sto je radio crank (po meni los film)

sta treba ovom batleru da se toliko sprca po pitanju izbora filmova.... a i ovaj iz dextera se izblamirao najgore

premisa je sjajna - budućnost gde možeš da platiš ljude da preuzmeš kontrolu nad njihovim telima. Sve ostalo je otišlo nizbrdo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...