Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

The Fountain, 2006

hm... sjajni Hugh Jackman i Rachel Weisz, pogotovo wolverine koji se pocepao u filmu na 3 uloge koje je maestralno odglumio

film pokusava da docara preplitanje zivota, smrti, ljubavi, i covekove borbe u celom tom vrtlogu...

veoma je dobar u svemu tome, i vise pokusava vizuelno (ovo je jedan od najlepsih filmova sto se toga tice) to da prezentira nego li kroz neku pricu ili zaplet, otuda i poprilicno obicni dijalozi mada nije da je to neki manjak...ali sam kraj, koji je predug prenaporan, i gotovo kich (ne znam kako drugacije da opisem :)) ... zar je moguce tako ukenjati film sa poslednjih 5-6-10 minuta... ali i pored toga, za preporuku... pogledati zbog dvoje glavnih glumaca, sama poenta filma malo interesantna malo pateticna ali opet ne tako svakidasnja u filmu, kamera i svaka scena su prelepi i sanjivi, a reziseru izvaditi jedno oko zbog kraja i pomalo pretencioznog pokusaja :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2012 je golo govno. Ako hocete da gledate vau talase i lomljavu, kul spec efekte, strava. Ovako, golo govno. Emmerich did it again, Intependence day today. Stim sto ovde umre americki predsednik Deni Glover. I ne, nije spojler, u 2012 nema sta da se spojluje.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod indipendens dejova, osvezih pamcenje i pogledah aleksandra nevskog i opet mi nije dobro kolko je ejzenstajn lud. na stranu lol zli nemci - rusi carevi, ono je bolesno. ko slucajno nije pogledao, odmasadaodma nek skine. mislim, u jednom momentu ima 1st person shaky cam kadar!11

fotografiju ne moram da pominjem verovatno, ali cu ipak pomenuti:) mozda je piter dzekson mogao malo da proanalizira ovaj film da nauci kako se kadriraju zajebane scene. oni kadrovi sa ruskim skautima pre glavnog fajta su mi jedni od najzajebanijih uopste, znaci i kad se totalno ne uzme u obzir vreme nastanka filma. slobodno moze da se fajta generalno sa bilo kojim filmom danas.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^ ja kapiram da je to do zurbe i kompromisa koje moraju da prave ili jednostavno losa izvedba scenarija............. jer i meni kao i tebi deluje vrlo lako da se to uradi u teoriji, mada je praksa naravno druga stvar.

odgledao 9-movie-poster.jpg

9finalposter.jpg

evo i trailer http://www.youtube.com/watch?v=OnoJecu9e7c

"9"

sasvim fina prica,klisei itd ali fina animacija i lepo se se gleda film.

ko nije video a voli animaciju neka pogleda.

edit........jbg

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Ali pazi ovo. Sunshine. Koja je poenta JEDNOG JEDINOG mesta na kojem izlaze/ulaze u brod? Stanica Mir je bre imala 4 ili 6 mesta na kojima si mogao da pristanes. Imaju staklo koje sunce ne moze da istopi u onoj sobi ali odela, stit i ostali delovi gore kao sveca izlozeni istoj kolicini sunca. Ne mogu da zaustave radio toranj 3 i 4 dok se okrece? Jedan covek vrsi proracune bez kontrole? Vestacka inteligencija na brodu koja ne upozorava da je neko nepoznat usao na isti iako ima mogucnost da prati gde je ko od posade? Sta onda ... e da meni omiljeni, jedna fabrika za proizvodnju kiseonika plus ko jos stavlja SAV rezervni kiseonik na jedno mesto? Onda Pandorum. TRI osobe odgovorne za zivot nekoliko stotina hiljada putnika na 2 godine. Poznati efekti hipersna demencija i amnezija plus mogucnost ubilacke psihoze. Zasto da ne, ajde da stavimo i mutogen u sistem za odrzavanje zivota. TREBA CE IM DA BI STO PRE EVOLUIRALI I PRILAGODILI SE PLANETI ... TOKOM PUTA DOK SU NA BRODU!!! Postoji auto pilot dovoljno sofisticiran da sam sleti na planetu ali nije programiran da posle odredjenog vremena odradi evakuaciju sam ?! I treba da pomru svi kad su glupi. E da Sunshine. "Jel bi trebalo da odemo do broda koji je nasukan i ko zna koliko ostecen da bi uzeli jos jednu bombu?" BOMBU !!!! Kako bi je ispalili ako im prva ne uspe? Ispalili bi obe istovremeno? Kakvi bi efekti bili toga iovako teorisu sa trenutnim planom. Ali ajde ipak to da uradimo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

GAMER

Gamermovie.jpg

Sve što je G! rekao za film potpisujem. Katastrofalna režija koja je, u kombinaciji sa furioznim editovanjem scena, trebala da, valjda, casual ljudima predstavi kako su igre mnogo kul i dinamične, a u stvari sve izgleda kao da su ubacili kameru u wc šolju i pustili vodu. Osnovni koncept filma predstavlja logičnu evoluciju TV broadcastingovanog lova na ljude iz Running Mana, prilagođenu modernim, internet based fenomenima socijalnih mreža i video igara, ali sama priča u kojoj se smenjuju konfuzna akcija, namršteni i ozbiljni Batler i dupeta i sise koji sevaju u svakoj drugoj sceni, jednostavno ne može da bude shvaćena ozbiljno, a i na bilo koji drugi način.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

"9"

sasvim fina prica,klisei itd ali fina animacija i lepo se se gleda film.

ko nije video a voli animaciju neka pogleda.

edit........jbg

lepo je odradjeno sve, samo pricha je bezveze u sushtini, kraj pogotovo, to ga najvishe jebe, zato je svako ko ga pogleda u fazonu, pa da dobro je ali...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Band%20of%20Brothers.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0185906/

ne znam dal bi mogla da se nadje mana jednom ovakvom delu. bez lazi i sminke. car seriji dodaju price veterana, pre svake epizode.

jebote, kako mi nemamo tamo neki "holivud", imamo ovakvih prica kolko god oces :)

maestralno uradjeno.

bas mi nedostaju filmovi sa tematikom ww2, jebo modern warfare

e da,

speirs3.jpg

ko je gledao shvatice, a ko nije.. pa sta cekas magarcino!!1 :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

"Gledao" sam War pola filma sam premotao, glupost

lol ja se secam da sam svojevremeno pustio i bukvalno ugasio posle prvih 10 minuta koliko je sve lose razija,dijalozi sve.... uopste mi nije jasno kako je taj film dospeo do bioskopa....... kada je losiji od vecine serija C kategorije.

wow lol Budget $25,000,000 US

Gross revenue $23,525,522(United States)

$40,245,863(Worldwide)

bulja filmovi (skoro) uvek naprave pare, neverovatno.

Mada, ponekad losi filmovi mogu da budu do jaja secam se da je meni i ortaku sa posla onaj Alien vs Predator bio do jaja za ubijanje vremena na poslu sa 12casovnom smenom, bukvalno smo predvidjali scene + klise dijaloge pre nego sto ce da se dogode pa nam je bilo kul..... hehe :/

omg Budget $40,000,000

Gross revenue $128,884,494

ovo govno je obrnulo 3 puta svoje pare!!! :(

edit: tek sam kasnije pogledao kako su prosli filmovi u bioskopima

ne znam dal bi mogla da se nadje mana jednom ovakvom delu. bez lazi i sminke. car seriji dodaju price veterana, pre svake epizode.

LAZI I SMINKA

http://www.101airborneww2.com/bandofbrothers5.html i ovaj Mark Bando(jeste da mu je sajt bulja) nije neki dileja vec poznati istoricar sa vise knjiga iza sebe http://www.amazon.ca/101st-Airborne-Screaming-Eagles-Normandy/dp/0760308551 izmedju ostalih.

Holivud je holivud.

:(

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

band of brothers pa onda trk na cod2 i 5 :D

inace gledao sam The International http://www.imdb.com/title/tt0963178/

Clive Owen i Naomi Watts, onako solidno... spijunaza, malverzacije, teroristi taj rad.... mada opet pomalo konfuzno na silu da bi se izazvao osecaj neizvesnosti i kvazi zapetljane radnje... mislim ipak je to Interpol...

ali Owen je megacar

e da Sexy Beast !!! http://www.imdb.com/title/tt0203119/

vrhunski, za preporuku! glumcine radnja dijalozi, vr!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...