Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

sinoc u bioskopu...

michael-jackson-this-is-it-movie-poster.jpg

ludak je zaista mislio da odrzi PEDESET JEBENIH NASTUPA ???

anyway. king of pop himself, nista kurac dvojnik, nista fake pevanje... covek je jebeno kidao

sto se i vidi ovde na pripremama sa top dancer ekipom skuipljenom iz celog sveta plus

preterani muzichari... vrh su specijalni video footage elementi planirani da budu ubaceni

u sam nastup..... al necu da spojlujem bas toliko ;)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

gledao moon.sem rokvel sabio,kevin spejsijev glas sabio :D,slojevita psiholoska spejs dramica...sta ces vise :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Final Destination 4 ili koji vec, znaci pravi rofl od filma, radnja u pocetku kao ok ali ostalo, bljak.

ne otvaraj ukoliko planiras da ga gledas... :)

Kao beze ceo film kurac palac, svi se izvuku po koji put i onda tras umru svi djuture, ma rofl.

Link to comment
Share on other sites

Zombieland

zombieland.jpg

Ne očekujte da bude u rangu Shaun of the Dead, jer ovo nije toliko parodija na zombi filmove koliko je priča o tome šta bi se desilo kad bi gomila bolida preživelo apokalipsu. Preporuka :)

Meni je Shaun debelo izvikan film, prva polovina je perfektna, ali zato jako počnu da se gube u nastavku filma sa tim smarajućim "romantika usred zombi-apokalipse" smerom u koji je film otišao. Zato su se iskupili 100% sa Hot Fuzzom :)

I Zombieland je nekako blag, ima mnogo potencijala ali kako film odmiče linearno gubi snage i želje da zakuca zicere koji izviru sa svih strana. Čak je i celo apokaliptično okruženje suviše u drugom planu i čisto postoji više kao izgovor za kerefeke glavnih likova i njihove odnose, koji su btw prilično ali ne i u potpunosti harizmatični onako kako je zamišljeno (mada sa Vudi Harelsonom ne može mnogo da se pogreši, čovek je genija za glumu :)).

Uvodna špica (Metallica \o/) i ona pravila su fenomenalna, trebao je ceo film da bude takav i o tome. Ukratko, Little Miss Sunshine sa zombijima, bez dovoljno snage da bude to.

E, da, poster

Zombieland-poster.jpg

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

harry_potter_and_the_half_blood_prince_potter-_poster2.jpg

Deluje mi vishe "mature" u odnosu na predhodne delove, i nije toliko rollercoaster fazon. Ljudi mumlaju da je losha adaptacija knjige, al mene boli uvo - nisam ni procitao knjigu :)

&

hancock.jpg

Bio mi je fun prvih 20 min dok on leti po gradu kao ninja i cirka viski baca automobile itd. Kad je krenula razrada onda me realno smorio, nista spec film.. mada je kratak tako da ne stigne ni da smori :P

Link to comment
Share on other sites

daj linkove za dl i ttl  ova dva :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...