Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

mary and max ! pored vrhunske animacije sama prica je izuzetna, totalna preporuka http://www.imdb.com/title/tt0978762/

The tiger and snow, http://www.imdb.com/title/tt0419198/, roberto begnini, sta reci vise :) car! Zna li neko zasto ne snima vise filmove :)

After leading a crowd of thousand in Rome, protesting against Silvio Berlusconi's government's decision to cut state arts funding by 35 percent, he hijacked the opening credits of Italy's most watched news show, removed his shirt to drape it over the anchorman's shoulders and announced "Berlusconi had resigned!" the next day (15 September 2005).

Was a supporter of the Italian Communist Party (PCI).

zna li neko zasto vise ne snima ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

gledah triangle, pozitivno sam se iznenadio...mislim, odgledo ga sa ortakom, rekli mnjah, onda smo rekli 'cek, ima rupa, blablabla', onda smo se zbunili, onda smo jos dvaes minuta srali, onda smo odlucili da pogledamo film jos jednom na preskoke i skontali smo da film jednostavno nema rupa:)

onda smo malo guglali i skontali da je lik pisao scenario za film dve dine i da je bas bio u fazonu da zacepi sve eventualne rupe (sto je zajebano jer je scenario u fazonu poznate terminator dva rekurzije). sve u svemu, jako, jako temeljno ostvarenje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je shooter bezveze. jedino sto immz kaze, a zbog cega sam i resio da pogledam film, tu je ta nostalgija za slicnim filmovima iz devedesetih. dosije pelikan, i nekoliko slicnih sa atentatorima kojima je namesteno. zaplet je odlican za kvalitetnu akciju, misteriju, triler, a ovo nije to.

ae dobro, ja ne gotivim bas marka, ali ovde mi nije njegova pojava smetala. nego stupidna akcija all the way. film je na granici da mu se smejes, ali posto je na granici, nije ni dovoljno smesan, ni kul kao ozbiljna akcija. nego neko poluzanimljivo sranje izmedju. no vote!

Link to comment
Share on other sites

Pazi, evo kako ja na to gledam, ako mi Marki Mark nije smetao u ulozi u kojoj mogu da zamislim Vinonu Rajder, onda znaci da je film odlicno reziran. A da je akcija jeste i to sasvim solidna, cak ni prica nema mnogo rupa. Ali sustina price je u tome sto je film dosledan od pocetka do kraja i sto se provlaci cuvena ideja o jednom coveku koji moze sve da promeni, a zapravo ne moze, ali i pored toga sto i sam zna da ne moze, on radi stvari do kraja. Tako da se slazem sa Imzom!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

2012

2012_Poster.jpg

Klasičan Emerih, ne znam šta se svi nešto jede i ljutkaju. Efekti su preterano dobri, iako sve nesreće izgledaju tri puta intenzivnije nego što bi trebalo, gluma pojedinih likova je komično zabavna (Kjuzak pre svega, a Harelsona ustreliti što je pristao da mazne brzi ček za ovo) a pojedini se pokidaše iako nisu morali (onaj crnjo iz Serenitija, što ima zajebano ime i Oliver Plat koji je sjajan), plus što onaj rus apsolutno urnebesan. Inače, vanserijski su zabavne scene kad oko njih pršti sve od kvalitetnog CGI-ija, a onda kamera zumira likove u vozilu i tačno možeš da osetiš kako ih tehničari drmusaju sa strane da izgleda dramatično.

Uopšte, mislim da je prava umetnost napraviti film koji se bazira na totalno nerealnoj i stupidnoj premisi, nafilovati ga nepotrebno superspektakularnim efektima a sve vreme insistirati na nekoj ozbiljnosti i drami između likova. Zato je svaka rupa u priči, nelogičnost ili propust vanserijski zabavna.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Whatever Works

AJOJ kakvo remek delo.Ja ne znam dokle ce Vudi Alen da nadmasuje sebe ali ne bi me cudilo da to radi jos 10 godina.Da je Oskar neko merilo u filmskom svetu ovaj lik sto glumi Borisa bi morao da dobije oskara. 9/10

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da gledam Californication. Covek se prosto zapita koliko zivot moze da ti bude usran i dobar u isto vreme. Jednostavno mi ova serija izaziva cudan osecaj dok je gledam, ne mogu to da opisem, ali mi se svidja.

David Duchovny je legenda od coveka. Cesto se zapitam nekad da li su glumci zaista ovako opusteni i kul i u stvarnom zivotu ili je to samo gluma.

Link to comment
Share on other sites

ovaj bole ne samo da je mnogo veliki car, nego voli zooey deschanel više nego ja!

izgleda ste joj vas dvojica jedini fanovi kad je morala da gostuje kod seke u show-u

'beshamel' xmas special [:p]

bones.0510.hdtv.xvid-notv.avi

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...