Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Odgledao Pixarov "UP" - vrhunski film sa odlichnim emocionalnim momentima. Po meni mnogo bolje nego proshlogodishnji Ratatuj. Bedak je jedino shto ce im sledeci film biti Toy Story 3 koji mi izgleda kao korak nazad posle ovoga...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

погледао Коралину. лепо. насмејао ме. криво ми што сам све мање дете, иначе би ме раздушевио.

погледао и "Drag me to Hell". ок хорорић. ништа посебно, али ок. циганска клетва и класично западњачко поимање оностраног.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Pixarov "UP" - vrhunski film sa odlichnim emocionalnim momentima.

Bas sam sinoc odgledao isti... Nije losh, suvise "mirna" radnja takoreci ali s obzirom da

prikazuje starca (bez kojeg jel nema udarca) i njegovo sagledavanje svog zivota kroz tu

avanturu u koju se upustio sa onim malim musavkom film jeste kvalitetan i nosi odredjene poruke...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

o homem do ano

homemdoano.jpg

film prepun apsurda i neocekivanih stvari. film o tome kako mozes da udjes u tok sudbine i da te odvede daleko, van kontrole. sve je pocelo kad se ofarbao u plavo. so gay :d

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Bas sam sinoc odgledao isti... Nije losh, suvise "mirna" radnja takoreci ali s obzirom da

prikazuje starca (bez kojeg jel nema udarca) i njegovo sagledavanje svog zivota kroz tu

avanturu u koju se upustio sa onim malim musavkom film jeste kvalitetan i nosi odredjene poruke...

Mnogo ste matori, film me smorio. :C

.

Link to comment
Share on other sites

MOON

Moonposter.jpg

Jedan od onih filmova koje hoćeš da voliš i da ti se svide, ali jednostavno ne ide. S jedne strane je fantastični Sem Rokvel koji glumi dve iste, a opet toliko različite osobe, što je i glavna poenta filma (koju nećemo da razrađujemo, da ne spojlujemo, jel') i izvrsno dočarana samotna atmosfera sa površine Meseca, sa druge je neuverljiva priča sa gomilom rupa i propusta (koje nećemo da spojlerišemo, jel'), loše iskorišćen potencijal veštačke inteligencije (sa krizom identitea) Gartija (glas mu, inače, daje Kevin Spejsi), i mršavo i slabo finale.

Kao da su negde našli neki ispodprosečni SF scenario, i rekli "e, ako ovde ubacimo jednog vanserijskog glumca (Sem Rokvel), ne moramo ništa više da se cimamo oko doterivanja ili ispravljanja priče, prodavaće se dobro i bez toga...." Baš šteta.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...