Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Poster, sinko, poster:

bronson.jpg

Meni je onako, s jedne strane je suviše razvučen, netipičan i napravljen gotovo kao anti-film, sa druge ima neki šmek i totalno opičenog glavnog lika, odradio je posao, svaka čast. Poređenja sa Pomorandžom su, međutim, osim nekoliko opštih mesta totalno van pameti.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ako je stvarno transformersi > gijoe onda moram da pogledam gijoeta cisto da vidim tu kosmicku nemogucnost.

brate u transformersima se keva glavnog lika nahasala trave i bila 'american pie smesna' po filmu, jos imam kosmare...

Matori realno american pie je vrhunac humora naspram transformersa ono je bilo toliko tuzno na momente da me je bilo sramota sto gledam.

Link to comment
Share on other sites

Poster, sinko, poster:

bronson.jpg

Meni je onako, s jedne strane je suviše razvučen, netipičan i napravljen gotovo kao anti-film, sa druge ima neki šmek i totalno opičenog glavnog lika, odradio je posao, svaka čast. Poređenja sa Pomorandžom su, međutim, osim nekoliko opštih mesta totalno van pameti.

htedoh da nabacim al dunno shta mi bi, trenutno ludilo:)

btw.

"Tom Hardy put on 3 stone (42 lb) to play Charlie Bronson, doing 2500 press-ups a day for five weeks." (source: IMDB)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

ako je stvarno transformersi > gijoe onda moram da pogledam gijoeta cisto da vidim tu kosmicku nemogucnost.

brate u transformersima se keva glavnog lika nahasala trave i bila 'american pie smesna' po filmu, jos imam kosmare...

niko nije spomenio glumu. kod iste su oba filma za 0. mada ja mislim da je transformers tu bitku pobedio, jer g.i.joe nema guzatu lepoticu. :) iskreno, mnogo, mnoooogoo losi glumci.

drugo, bolji su efekti 100x kada se peglaju transformersi.

trece, prica kod g.i.joe je tako losa da nije ni cudo sto je Ana odjednom pepeljuga koja im nije ubila pola baze u pustinji.

cetvrto, g.i.joe nisu odradili nijednu transplantaciju. :)))

ne kazem da su transformersi do jaja (a jesu kada samo gledas borbe :), nego kazem da su dziajdzojci kurac kome ni borbe ne pomazu.

Link to comment
Share on other sites

pitanje...

jel vi gledate nesto drugo sem transformers, d9, i tako tih sranja???

propustate mnogo filmova koji imaju neku poentu, ok, poenta ni nije bitna, ajde, ali opet jel se osecate bolje kada gledate ova sranja od filmova? ili bilo sta?

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

shvatio si me pogresno..

bas me briga sta ko voli da gleda, svi volimo razlicito..

ok ja pogledam 1,2 for fun filma nedeljno, ali zar kad gledas film ne treba da te malo potera na neko razmisljanje, bilo kakvo, da ostavi utisak na tebe, da promeni nesto..

shvatam ja da ovo nije topik za mene i moj filmski ukus, ali ffs, zar transf, d9 (bzvz sam dao ova 2 kao primer) filmovi ne zaglupljuju?

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

shvatio si me pogresno..

bas me briga sta ko voli da gleda, svi volimo razlicito..

ok ja pogledam 1,2 for fun filma nedeljno, ali zar kad gledas film ne treba da te malo potera na neko razmisljanje, bilo kakvo, da ostavi utisak na tebe, da promeni nesto..

shvatam ja da ovo nije topik za mene i moj filmski ukus, ali ffs, zar transf, d9 (bzvz sam dao ova 2 kao primer) filmovi ne zaglupljuju?

Transformersi su me opasno poterali na razmishljanje. Ceo film sa razmishljao kako bih naguzio Megan Fox.

.

Link to comment
Share on other sites

shvatio si me pogresno..

bas me briga sta ko voli da gleda, svi volimo razlicito..

Pa pricas kao da nikad nismo gledali film u zivotu, i da dolazimo ovde i pricamo da gledamo transformerse zato sto je kul. Taj film smo poslednji gledali.

Transformersi se gledaju zato sto smo odrasli na robotima imali smo igracke i radi postovanja prema tom brandu (na koji su se producenti posrali).

Sad sam bezveze otvorio prethodni topic i na leteo sam na ovaj tvoj post , kako te nije sram da gledas takve filmove sto te ne teraju na misljenje!

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ne znam chemu toliki hejt prema transformersima...

ja nikad nisam imao ni jednu igracku jebenog robota,pa sam opet bio zadovoljan nakon pogledanog filma, u bioskopu, da se razumemo. jer jedino tako moze da se i odgleda taj film,a da se ne kaze ''koje sranje''. slika,zvuk i efekti su super uradjeni,a koliko sam skapirao to je i najbitinije u pomenutom filmu. uopste se nisam obazirao na glumce i ''radnju'' jer i sestogodisnji decak bi skapirao da je sve to sranje :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ne znam, predajem se i dozvoljavam da se radi o ukusima...

mislim, na prste jedne ruke mogu da nabrojim filmove koji su toliko losi da sam ih gledao vise puta namerno sa drustvom, da bi nam bilo do jaja jer smo pijani/drogirani i ocemo da obrnemo krug jadnosti nekog filma, pa da nam bude na kraju do jaja...transformersi kod mene spadaju u tu kategoriju...a prisao sam im izbrisane memorije bez ikakvih tripova 'omg nije ko crtani' ili sta vec, bas sam im dao sansu ekstremno, znaci bas bas.

nisam se ni ja obazirao na glumu i radnju, nisam retardiran pa da to ocekujem od takvog filma, medjutim, znate onaj osecaj kad je sve nekako jadno, kad je sve lose, nema ovo dobro-ovo lose, nego je sve jadno, ko kad gledas kursadzije ili onog dejana stankovica crknite dusmani...e, tako sam se ja osecao kad sam sam gledao transformerse, u drustvu se sve to deli i transferuje, pa je lakse...recimo, meni su celi transformersi bili kao kad u spajdermenu trojci glavni lik uzme ono odelo i postane zao i krene da fura onu emo zurku i ide ulicom i namiguje ribama, bas me bilo blam. a transformersi su mi celi takvi, mislim, cak ni spajdermen sa onim kretencicem mi nije sve vreme takav:)

ali vidim da se ljudima svidja, onda jebiga, nemam sta da kazem, sem da sam iznenadjen jer sam zaista mislio da ako popljujem transformerse najzesce na svetu, imati prodju u bilo kom drustvu koje ne poznajem ili tako nesto:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A istina je da je bilo kakvo opravdanje za gledanje losih filmova samo laganje samog sebe. S druge strane, postoji i druga istina a to je da ne mozemo znati da je nesto lose ako ne probamo. Onda tu dolazimo do price sa skakanjem u bunar i zatvarmo krug.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Zavisi za koga je sta los film. Mom ortaku je Wanted najbolji akcioni film pose prvog dela Matrixa. Neki su mi rekli da je Revolver sranje, mene je delimicno odusevio film. Nekom je Rocknrolla djubre, nekom je u rangu sa Snatchom.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Poenta Revolvera je prosta, samo je snimljen retardirano.

Osmisljena je formula koja moze da se primeni na svaku igru, i uvek ces biti pobednik. Ako smatras zivot kao igru mozes formulu primeniti na zivot i da profitiras. Moras da znas da primenis formulu, da bi pobedio neprijatelja. Ko je glavni neprijatelj? Tvoj ego. Moras biti spreman da ga izbacis skorz iz zivota iako si ga gradio i hranio od rodjenja. Ima tu jos nekih sitnica, al ja sam tako doziveo film.

Pisao sam brzo, boli me glava ustao sam rano :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

bronson.jpg

Charlie fuckin Bronson.

odusevljen.

kao prvo, glavni baja je maestralno odglumio, decko ima talenat.

jos ja gledam, i vidim da mi je odnekud poznat, dal GSE,football factory il tako neko englesko ludilo. kad ono... handsome bob :))) iz rocknrolle.

nenormalan je ovaj podatak sto se tice sklekova, fuckin insane. u filmu izgleda prenapucano.

uglavnom, ja ne gotivim pomorandzu, nisam ni uspeo da zavrsim film, valjda sam ja kriv jer sam dosta cekao da ga odgledam, nije mi legao jednostavno.

sto se filma tice, sta reci.. brutalno-bolesna drama. prica o najpoznatijem britanskom zatvoreniku, ciji zivot je poprilicno zajeban :))

stvarno vredi pogledati.

hm.. sta li Charlie radi trenutno.. :D

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ali vidim da se ljudima svidja, onda jebiga, nemam sta da kazem, sem da sam iznenadjen jer sam zaista mislio da ako popljujem transformerse najzesce na svetu, imati prodju u bilo kom drustvu koje ne poznajem ili tako nesto:)

pa,generalno gledano,film je mnogo los,tako da iako ga ispljujes pred bilo kim,ne moze da se ne slozi sa tobom.pod uslovom da je taj neko iole normalna osoba,koja odlgeda bar jedan film u 2 nedelje. (lupio sam prosek,ali kapiramo) :)

pre svega sam stao u odbranu transformersa jer su ljudi na ovom topicu previse krenuli da ga pljuju :) i to na fore tipa ''a jeeeeste,nemoguce'' ili kao losa gluma i jeftini fazoni. pa jebiga,ja sam tako skapirao film,kao cista zajebancija,sto vise efekata i peglanja. tako da sam iskulirao te urnebesne fazone koji se pojave tu i tamo kroz film...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa pricas kao da nikad nismo gledali film u zivotu, i da dolazimo ovde i pricamo da gledamo transformerse zato sto je kul. Taj film smo poslednji gledali.

Transformersi se gledaju zato sto smo odrasli na robotima imali smo igracke i radi postovanja prema tom brandu (na koji su se producenti posrali).

Sad sam bezveze otvorio prethodni topic i na leteo sam na ovaj tvoj post , kako te nije sram da gledas takve filmove sto te ne teraju na misljenje!

ja rekoh da odgledam i ja 1,2 for fun filma, nesto ti nije jasno??? jason mi je pure fun, toliko o tome..

neces valjda ceo zivot gledati filmove o crtacima iz detinjstva, mislim mozes, tvoja stvar...

a posto si nasao taj moj post, nadji i druge, mozda naucis nesto, a mogu i da ti preporucim neke malo ozbiljnije filmove, kad budes spreman, javi. opusteno, take your time.

trans i d9 sam stavio bzvz, bez ikakvog znacaja (sem sto su meni sranje), to mi je prvo palo na pamet..

inace, ovde sam video par dobrih naslova(dobro ne par) ali dosta manje nego sto bi moglo da se nadje na bilo kom forumu o filmu ili cak temi o filmu..

ok, rekoh da znam sta ocekujem kad dolazim na ovaj topic, cenim svaciji ukus, postujem sta gledam, neka niko ne odgleda, briga me, mozda neko i pogleda pa mu se svidi i otvore mu se neki drugi vidici za filmove..sve je do nacina razmisljanja..

on topic

in the bedroom

In%20The%20Bedroom.png

poceo kao bezazlen, onda brzi obrt koji uvodi u tezak i prilicno sumoran film, sa snaznim emocijama i prilicno teskom pricom. gluma odlicna, svi likovi koji se pojavljuju, posebno 2 glavna lika. sto bi kriticari rekli stunning performance.

samo me kraj malo razocarao, mislim nije i prilicno je logican za takve price, ali odmah sam predvideo sve..mada na trenutak se vidi slamka spasa ali ne, a man has to do what man has to do..

zanimljivo, srpski etno u filmu :D

edit:

preleteo sam slucajno..

sini pogledaj pomorandzu! :D

Edited by shad2

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

boat that rocked > ko voli tu muziku bice mu odlican film, ko je ne voli nista spec. meni je fantastican ceo taj trip kasnih 60tih, ranih 79tih.

aucb69.jpg

made of pure win! budite pijani ili high da bi ste uzivali u filmu skroz. ja sam bio ovo prvo i zalio sto nisam ovo drugo... moram ga gledati ponovo... jedini film koji je MOZDA ali MOZDA epskiji od ovog je Zardoz.

e da, lot's of good titties :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja rekoh da odgledam i ja 1,2 for fun filma, nesto ti nije jasno???

Pa i mi smo odgledali Transofmerse i D9 , zbog svog tog hajpa, sta tu nije jasno? Isto kao sto ce da krene sad talas Ingulorious Basterds. Trazi i ti moje postove ako oces, gledam i ja ozbiljnije filmove!, jel cu biti prihvacen kao intelektualac sa tvoje strane?!?

Razumem sta hoces da kazem, ali topic se zove Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme, a ne Pricajte koje filmove treba obavezno pogledati.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

brate mili crank je vrhunac debilizma u filmu... jao brate ono prcao je ribu zguza na trgu dok su mu svi aplaudirali!!11 i taj statam je toliko krsh glumac koji se prejebano trudi da bude kul josh od snecha i dvocevki ali mu ne ide... pa pogledajte koje je jebene filmove on posle ona dva snimio... lolokaust... da se zadrzao na toj tipicnoj ulozi koja mu lezi, luzer sa velikim planovim aupleten u igru iznadj njega bio bi odlichan, ovako on kao mamojebach je prejadan...

za transformerse i dziajdzojce mozes i da nadjes opravdanje za gledanje specijalni efekti dobre ribe roboti sta god, ali jebeni krenk... roflmao...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A istina je da je bilo kakvo opravdanje za gledanje losih filmova samo laganje samog sebe.

hoces da kazes da sam gledao 'the man who saved the world' deset puta zato sto je film dobar? i nemoj da krenes u ono 'cim si ga ti gledao deset puta, mora da poseduje neke kvalitete inace ga ne bi gledao blabla' jer je to zamena teza. ako je meni film fascinantan i interesantan zato sto je toliko los da jednostavno mora da se pogleda da bi covek skontao kolko nesto lose moze da bude, to nije isto sto i gledanje filma zbog njegovih kvaliteta. takodje, ako ja gledam the man who saved the world deset puta i vristim od smeha bukvalno svaki put, a film ne treba da bude smesan (film i nije smesan u smislu radnje i tih in-movie stvari, smesan je kao pojava, sto je dijametralno suprotna stvar), onda je taj film sranje. to sto ljudi vole da se zabave, sokiraju, 'edukuju', informisu tim stvarima, ne cini te filmove dobrim.

jel gledam denija kragulja svaki dan zato sto je dobar muzicar?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...