Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba mi crack za jets n guns 1.034,ne mogu da ga nadjem jebeno,samo neke trainere nalazim :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zna neko neku teretanu na Mirijevu, Zvezdari?

Matoreee dodji kod mene u gym :D ja sam na zvedari, ispod cvetkove pijace, krajnje kul teretana 1400din mjesechno, i naravno mnogo truda,krvi,znoja itd itd :P Cimaj ako te zanima opshirnije :D

@tema: eto sad se vratih iz teretane, za 2 nedelje ne treniranja, oslabio sam dosta, morace to da se nadoknadi :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod sahrana...

Ovako, umrla mi je tetka jutros, ono, nisam nešto posebno vezan bio, video je fazon 3 puta u životu, ali ipak eto, kevina sestra..

Uglavnom, dolazim ja pre nekih pola sata kući, kod keve 2 njene drugarice, došle valjda da izjave saučešće i tako to. Ja ulazim, skidam slušalice sa ušiju i kao "dobro veče". I one me nešto čudno pogledaše, ja ništa, i produžim samo do moje sobe... i tek sad skontam šta sam zgrešio :D

Jebote, ja slušam muziku na dan kad mi je umra tetka, pojavljujem se u "SVE SU ISTE" majici, skidam slušalice sa kojih se čuje muzika jer nisam ugasio plejer, i kao javljam se ženama :D

Link to comment
Share on other sites

auu matori pa baci ce kletvu te njene drugarice na tebe...

ko da je bitno.. i sam si rekao da ti nije nesto stalo do pokojne tetke.. zasto onda izigravati da ti je stalo i da si extremno tuzan :P

videla sam Miru i Satana iz Bataje kod Doma Omladine... pozdrav :P :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...