Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha, genijalni su vaši komentari ... svaki put posle svake instalacije ista priča, gej je forum, kako je loš, tralalala .... još pazi ovaj Kruko se javlja da kaže kako mu se ne sviđa dizajn. Da nije kruko možda kao od blata? :))

Sve u svemu, iskreno, meni se dopada kako izgleda novi forum, a upgrade smo uradili upravo iz razloga da bismo mogli da konačno krenemo da radimo na skinovima i novim unapređenjima.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne sad je bas dosta promenjen i meni licno se izuzetno ne svidja u smislu komfornosti koriscenja. Pre je bilo price oko skinova, sada je bas bezlicno.

Mada kapiram da je vama sada laksa administracija, da je brzi, da nece biti IPS-a, meni radi opera logovanje bez problema od jutros...

Problem je meni licno sto mi kvoutovani delovi nisu jasno izdvojeni od ostatka i sto mi ne rade spileri za sada.

Ha ha dao sam i lakiju jednu zvezdicu! Eto ti ga na!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja samo rekoh da je gej ovakav kakav je, nepregledan je, bezbojan, pomalo i deciji :) a i sporiji pride... zapravo ne znam sta ste radili i sta nameravate, ali bolje bi bilo da bude mnogo bolji od ovoga sto jeste, a malo bolji od onoga sto je bio jer je sada najlosiji ikada :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dokle ces da se hvatas vise za to blato :) ovo je totalno bezlicno, daj neke skinove

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

koji je bre ovo kurac.

i gde ja fast reply.

nista ne vidim.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

a bre, fuckkk..

taman sam zavoleo onu crno sivu verziju starog foruma, bila mi je do jaja..

edit:

aaa, zar sad u slajd meniju posle svakog odabranog moram posle "go" da kliknem? :(

Edited by shad2

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se ovaj novi skin :S

Al kontam da cu se navici :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

šta ste se sad toliko primili na zvezdice, toga je bilo i ranije. novo je ovo ocenjivanje pojedinačnih postova, a to neće raditi dok se neko ne iscima da dodeli kvote :)

nego, jel ovo satan u batleru?

hahaha

Haha, genijalni su vaši komentari ... svaki put posle svake instalacije ista priča, gej je forum, kako je loš, tralalala .... još pazi ovaj Kruko se javlja da kaže kako mu se ne sviđa dizajn. Da nije kruko možda kao od blata? :))

Sve u svemu, iskreno, meni se dopada kako izgleda novi forum, a upgrade smo uradili upravo iz razloga da bismo mogli da konačno krenemo da radimo na skinovima i novim unapređenjima.

ni meni se na prvi pogled ne sviđa interfejs, previše je stvari na njemu. ispisuje sve što si upisao u profil ispod avatara, to mi nekako najviše smeta. pročačkaću malo po opcijama, što će se verovatno završiti tako što ću ugasiti prikaz avatara i potpisa (ionako ih vudu moderiše).

Problem je meni licno sto mi kvoutovani delovi nisu jasno izdvojeni od ostatka i sto mi ne rade spileri za sada.

u redu su novi citati i spojleri, a stari su sjebani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...