Jump to content

Da li i vi primecujete da vise nema normalnog paradajza na pijaci


Recommended Posts

Jedini pravi paradajz koji sam ove godine pojeo bio je onaj koji sam ubrao iz kevine baste.

Svi koje sam kupio na pijaci su unutra bili zeleni, neukusni i ukusom daleko od redovnog paradajza. Isto stoji i za papriku. Sada u jednom zalogaju mogu da odgrizem pola paprike i da ne skontam da je jedem, jer jedino sto cu da osetim je svezina, ali ukusa nula.

Slicna situacija bila je i sa jagodama proletos. mozda sam jednom ili dvaput kupio ukusne, domace jagode.

hiperprodukcija hrane? :(

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Tripujes se, ja jedem paradajz stalno i do jaja je. Kupuje keva na pijaci

Izgleda ti treba skill da nadjes dobar :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ja kupujem na zemunskoj pijaci i na z vencu i bas se trudim da menjam tezge, ali je uvek krs

cisto da razjasnimo, zdrav, zreo paradajz izgleda ovako iznutra:

anatB.gif

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

retko gde ima dobar paradajz... fora je sto ga oni beru zelenog, bockaju koje chime od cega samo pocrveni :)

pravi domaci paradajz, nije pravilnog oblika, ruzan je i kvrgav, ali je zato ukusniji od tih plastikanera x puta.... zato imati selo rula :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne vidim razliku u odnosu na prethodne godine, samo treba naci ko prodaje dobar i kod tog stalno kupovati moja baba ima taj skil i ona uvek uzima najbolji paradajz i to ne samo za paradajz vec i kajmak i sir i ostalo. Dok se keva chesto sjebe i uzme neki bezukusan

oO

 

Link to comment
Share on other sites

nisi valjda 5 minuta citao 10 postova? :|

to-give-a-pat-on-the-back-t14124.jpg

ja samo da dodam da je paradajz car, i da sam po njemu dobio nick.

Blstmtgm.png

sto je neko rekao, treba traziti mega ruzan paradajz, oni su uvek ukusni, a ko ima kesha, sa cherry paradajzom ne moze da se zajebe :)

cherry_tomatoes.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da, i oni su super, al' umeju cesto da budu nedozreli i tvrdi, a i generalno su kiselkastiji cini mi se. a ovi cherry su slatki k'o med, jooj...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Istina je da po unutrasnjosti cesto ima mnogo boljeg voca i povrca (o razlici u ceni da ne pricam)

ali generalno trendovi su takvi da se previse uvozi te cesto nabasate na neki nabildovani bledunjavi plasticni paradajz

koji izgleda ko da su ga slikali u McDonaldsu za poster a kad ga iseces i probas dodje ti da stavis sebi

na glavu onu kapicu sa magarecim ushima...

Ono sto me nikada nije izneverilo kod izbora voca i povrca po piljarnicama i pijacama je moj verni NOS!

Pravi dobar paradajz mozete da jebeno NAMIRISHETE.... tamno crven i ima onaj JAK REZAK MIRISH ZRELOSTI

u kojem tacno osetite da je bash kiseo i jakog ukusa.... a ovi plastikaneri uopste jebeno ne mirishu i uvek su tvrdji i svetlo crvene boje...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Keva je iz zezanja zasadila cherry paraajz na placu.

Dobili smo oko 5 kila do sada

To je toliko neverovatno dobro (iako je sitan kao recimo lol tresnje, nije kao onaj iz merkatora koji je kao 3 tresnje) da sam cvrsto odlucio da zabodem i ulozim para u to. Taj ukus taj okus, ah njam

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...