Jump to content

Topic za Rur jebace


Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam brate chuo sam sve, shto ti je uradila ... chuo sam da te ljubila tek shto joj se osushio mujsper na faci. Jbg desava se, bitno je da se nauci na greskama ...

heh,kakva vrhunska prozivka! da ne znam ko je,pomislio bih da si tek izasao iz osnovne =/

a mukica, dosao da brani svoju malu kurvicu od zlih internet frikova... ne brini,nece je niko dirati,samo je tvoja. jos uvek [8D]

Objasnite ovo za one sa jeftinim ulaznicama.

Link to comment
Share on other sites

- da ne shkripi i ne klati se (ne lupa o zid)

Bolje da skripi, to razbija koncentraciju i sex duze traje

Hm, ja sad uzeo da prebrajam rodbinu i poznanike koji su u poslednjih 5 godina odradili svadbu PRE trudnoće

Ja to uradih ove godine, a dete je u planu za narednu

Ja san se ženija prije punpanja

+1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Kakav treba da bude krevet:

- treba da bude relativno tvrd i da ne bounce-uje (teshko je uhvatiti ritm sa vodenim krevetom)

- da ne shkripi i ne klati se (ne lupa o zid)

- da nije mnogo visok i da je bar 150 cm shirok

- dobro je ako ima mesto gde moze da se zaveze neshto (ne, lisice su losha ideja, to bi trebalo da bude jednostavnije i da moze da se odveze lako inache moze realno da se najebe :)

Jebote prochitao sam kakav treba da bude u krevetu (da, kurac).

Mozhete da zamislite razocharanje kad sam prochitao da treba da bude visok i bar 150 cm shirok.

Shvatio sam kod vezivanja, sretjom.

Link to comment
Share on other sites

ae ne zakopovaj vise sebe i svog druga... leba ti.

Vidi, poshto si zauzeo taj ne prijateljski stav nichim izazvano - jer se ne setjam se da sam ti JA ishta uradio, sem da se druzhim sa njim (shto ne vidim kako predstavlja problem). Netju se suzdrzhati da ti ukazhem da se ja ni u jednom trenutku nisam zakopao vec ti samo ukazao da si ti upravo rekao za ribu sa kojom si bio 4 godine...da je kurvice...pa shta si ti onda radio 4 godine? A i da jeste...on je tu tek 7 meseci...shto tje retji da si njega manje isprozivao poshto je manje sa po - tvojim rechim "kurvicom", mlatio praznu slamu.

A mozhda ne bi trebao da stanem na tome, nego da spomenem mozhda josh neke stvari koji su tebe itekako zakopale samo shto ja kao budala netju da glumim majmuna ovde da serendam da bi ti na kraju odgovorio ovako?

To je problem izmedju tebe i nje, i ja apsolutno nemam veze sa time...shta vishe da si me ishta pitao, rekao bih ti...jer sam do ovog trenutka mislio da si ok.

Jel si uvideo mozhda taj aspekt cele situacije?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

I za kraj, ako ne ide (a deshava se ponekad), bolje je uzeti time out na nekoliko minuta i lagano pocheti ponovo nego silovati.

U prevodu, stani, srolaj buksnu, prhnite, a onda karom isteraj zivo govno iz nje!

Kakav treba da bude krevet:

- treba da bude relativno tvrd i da ne bounce-uje (teshko je uhvatiti ritm sa vodenim krevetom)

Ovo sam i ja mislio.... ali brate imas krevete koji bouncuju nekako pravilnije od drugih i time potpomazhu

sam sexualni chin i stede ti energiju, a ako planiras da prcas cele noci to je itekako vazno! Znas ono fazon

kad je sabijash osvetnicki od gore, ona ulece u madrac koji je munjevito ispaljuje nazad na tvoju karu

gde se sirotica nabada i odbija svaki sledeci put sve jache i jache (fizika) dok ne krene da skvichi ko ranjeni zec..... [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Mogu da vam kazem shta ne treba raditi:

- Nemojte da pokazujete da znate da radite masazu (bilo koju, ledja, ruku, nogu itd.), jer ce vam onda svaki put traziti da radite masazu pre sex-a.

- Nemojte prvo da prcate, pa posle da joj pomazete da svrshi - mnogo je teze i spavace vam se u 90% sluchajeva + ako ne "dovrshite" posao dobicete mnogo minusa.

- Nemojte da trazite odmah oralni sex - ako hoce da vam ugodi, ugodice vam i bez trazenja (mozda ne prvi put, ali posle nekoliko puta sigurno da), a ako je budete gnjavili namerno nece hteti

- Nemojte odmah da skachete u omiljenu pozu - brze cete svrshiti, tj. manje cete prcati.

- I za kraj, ako ne ide (a deshava se ponekad), bolje je uzeti time out na nekoliko minuta i lagano pocheti ponovo nego silovati.

Eto. Have a nice f*ck.

Zvucis kao moja bivsa :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...