Jump to content

Topic za Rur jebace


Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A da se raspitujem nemam shta jer me boli kurac i dal je kurvica ili nije kurvica i shta si ti mislio i shta nisi i chije je mujsper po faci - samo se grohotno smejem kad se neko samopwnuje.

bravo kralju.

obozavam ove lineove,kad vise nemas sta da kazes,pa ti kao nije nista bitno,nego si ''slucajno'' uleteo u pricu... i jos se ti smejes,da ne bude slucajno kako si ti pwnovan. ajde,ne odgovaraj mi vise,nemamo o cemu da pricamo dalje.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kučke ne znaju da cene to što si ti džentlmen

ne znam kako ne kapiras, ne radi se o njoj nego o tebi. da, samo o tebi.

skini naocare dzoni kejdze [:D]

ja to ne radim i kad bih uradio smorio bih se zesce, evo, stoti put - ona uopste ne figurira kao bilo kakav faktor u racunici. sto ne znaci da ti nisi slobodan da delas na taj nacin, ja na te stvari nikad nisam ni gledao sa neke 'isplative' strane, pa me ti zovi paladinom debilom ili dogmatskim kretenom slobodno:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Au... Mora da dodje Kjoot da intervenishe na topicu - od "Topic za Rur jebace" se pretvorio u "Topic za shta raditi sa bivshom i kako je zvati"...

Edit: a kavaljerisanje je cool dok te neka ne sjebe toliko da pochnesh da mrzish sve shto ima picu medju nogama... postoje skotovi na obe strane, that's a fact.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

bravo kralju.

obozavam ove lineove,kad vise nemas sta da kazes,pa ti kao nije nista bitno,nego si ''slucajno'' uleteo u pricu... i jos se ti smejes,da ne bude slucajno kako si ti pwnovan. ajde,ne odgovaraj mi vise,nemamo o cemu da pricamo dalje.

Stvarno nemam brate vishe nishta da kazhem.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Edit: a kavaljerisanje je cool dok te neka ne sjebe toliko da pochnesh da mrzish sve shto ima picu medju nogama... postoje skotovi na obe strane, that's a fact.

desavalo mi se da me zestoko sjebu, na srecu, moj mehanizam nema tendenciju da prenosi to na ostale zene:) ali opet da ponovim, ja na to gledam kao na totalno jednostrani akt, nezavisan od te ribe, moj licni model ponasanja koji ne trazi nikakvu povratnu reakciju. tako da kolko me neka sjebe opet nema veze s tim.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ama brate ako je ispala kurveštija sa sve spermom na faci, onda oćeš. Iz moralnih razloga, da se još neko ne zajebe s njom. Nema tu seljački ne seljački, kučke ne znaju da cene to što si ti džentlmen. A i osvete su zdrave :)

Eh ima li ribe da prema nekom od svojih momaka nije ispala kurvestija? Svaka riba se prema nekom postavi kao kurvestija (ako se dobro postavi na pocetku da skonta da oce samo da se kara), a prema nekom drugom, na zalost, kao fina (ako se postavi da ga proceni za vezu) pa ga posle povredi sto se sa nekim "kurvala".

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

desavalo mi se da me zestoko sjebu, na srecu, moj mehanizam nema tendenciju da prenosi to na ostale zene:) ali opet da ponovim, ja na to gledam kao na totalno jednostrani akt, nezavisan od te ribe, moj licni model ponasanja koji ne trazi nikakvu povratnu reakciju. tako da kolko me neka sjebe opet nema veze s tim.

Mnogo si tolerantan brate. Bio sam i ja takav nekada. Slazem se da treba biti OK i da nije lepo prichati okolo posle losheg iskustva. Samo ne treba trpeti neke stvari, jer i one najbolje i najfinije znaju kako da nam sednu na kichmu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Mnogo si tolerantan brate. Bio sam i ja takav nekada. Slazem se da treba biti OK i da nije lepo prichati okolo posle losheg iskustva. Samo ne treba trpeti neke stvari, jer i one najbolje i najfinije znaju kako da nam sednu na kichmu.

Stoji, ali to se resi sa njima, pokaze da ne mogu tako, a ne po gradu pricati "ona je kurva".

Link to comment
Share on other sites

Mnogo si tolerantan brate. Bio sam i ja takav nekada. Slazem se da treba biti OK i da nije lepo prichati okolo posle losheg iskustva. Samo ne treba trpeti neke stvari, jer i one najbolje i najfinije znaju kako da nam sednu na kichmu.

ne, ne razumem te sad, kakve veze ima da li je neko tolerantan ili nije, zbunio si me. mislim, sam si odgovorio u sledecim recenicama. ne treba jesti govna okolo, a to nema veze sa tim da li si ti to swiftly i manly resio s njom ili sta god. to su dve razlicite stvari ffs? mislim, mozes ti da trpis njeno kurvanje i da joj jedes mujsper sa face godinama i posle da ne serendas okolo da je kurva, a mozes i da je prebijes svaki put kad ne opere sudove posle rucka i kada ti se obrati sa 'ti' umesto sa 'vi' i posle da ne serendas okolo da je kurva. mislim, no komprendo:(

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne da je bijes, ali ni ona tebe,moras naci zlatnu sredinu :D

znam ja,ortak se zaljubi brzo u ribu, ono bas, radi sve za nju, i sad ga ona maltene vrti ( ne vara ga i slicno , ali ako ga pozove on dolece i sl.) i tu se zajebao u startu, ali ako si previse hladan sutnuce te ili varati kurvati se i to

mada ima nekih koje i vole grubo :]

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Ne da je bijes, ali ni ona tebe,moras naci zlatnu sredinu :D

znam ja,ortak se zaljubi brzo u ribu, ono bas, radi sve za nju, i sad ga ona maltene vrti ( ne vara ga i slicno , ali ako ga pozove on dolece i sl.) i tu se zajebao u startu, ali ako si previse hladan sutnuce te ili varati kurvati se i to

mada ima nekih koje i vole grubo :]

aaaaaaaaaaaaaaaa jel ja pisem kineski ili sta? znaci prica se o pljuvanju okolo ribe s kojom si bio, to nema APSOLUTNO nikakve veze sa tim da li si ti prema njoj bio zlatan, cvrst, dal si je tuko, dal si dozvoljavao sve, da li si je jebo u cmar, da li se ona jebala sa jos trojicom u to vreme, da li ima crnu kosu ili da li je zavrsila fakultet. nema veze ni da li si sad prema njoj zlatan ili je pljunes na ulici i prebijes cim je vidis. onda mi srba kaze 'mnogo si tolerantan', a ti kazes 'ne treba da je bijes' brate, pricate s nekim likom cije postove ja ne vidim [:D]

to tvoje sto si napisao je potpuno druga tema i odnosi se na ponasanje u vezi.

dule: ja igram basket na sut i dodavanje, ne idem na ulaz mnogo.

zerba: brate, taj fudbal sto kazes, treba tu trcati dosta, al ne mnogo, da se ne umoris.

dule: ali ja pricam o basketu...

ynk: u pravu je srba, ne mos u fudbalu tako...

[:D]

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Brande, kad je stigne loš glas onda će moooožda da razmisli da li će i prema sledećem da ispadne takva kučketina ili će da jasno definiše tu vezu kao vezu, kres kombo ili štagod i ispadne fer prema drugom učesniku. Tj možda će početi da se ponaša kao odgovorna osoba. A ako sve ostane "među vama", onda sigurno neće. Tako da gledaj na to kao na bolan, ali koristan proces opšteg podizanja svesti :D

Link to comment
Share on other sites

lol kakav topic!

moram da priznam da sam se iznenadio tvojim postom jer prosto sam dogmatski mislio da svako fura ovaj fazon (ne mislim da svako ne pljuje bivse ribe, ali i oni koji ih pljuju ne opravdavaju to).

+1

Ne znam, ja sam bio skoro dve godine u vezi, i kada sam prvi put otisao na more sa njom skontao sam da koliko god da je dobro sa njom, sa drugima ce biti jos bolje jer je toliko mladih, lepih, finih zena koje treba upoznati/isprcati i da bih kasnije (verovatno) zalio sto sam najbolje godine "bacio" na jednu. To je moj trip i nemojte me osudjivati zbog istog :D

I nisam pogresio, od bolje uvek ima bolja :D

pa, zar ti nisi gej? :P [:D] [:D] [:D]

prco i ovaj,al posle 9 meseci o.O

lol, bio je trudan? :P [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...