Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sisata jeste, mrshava bash i nije. sto bi rekli srbi domacini, rasna je. ali je u svakom slucaju nece jebati, barem ne pored onog njegovog prepotentnog ortaka Urosha (arhitekte) koji vadi kurac na sto za sve zensko

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Predugacak dan, koji se zavrshio poslovnim sastankom sa Jocom Deusom.

btw hocu da se leto zavrshi vec jednom. Mrzim kada se ujutro istusiram i vec u 10 sati smrdim sam sebi koliko se oznojim

jesi dlu brate, pa vec je super vreme, ja se dosta znojim inace, ali ovih dana nemam problema...moram da cekam nekoliko dana da uvedem net gajbi, smorio sam se. jel postoji neka varijanta da ne moraju da mi prosvrdlavaju jebeni zid?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sisata jeste, mrshava bash i nije. sto bi rekli srbi domacini, rasna je. ali je u svakom slucaju nece jebati, barem ne pored onog njegovog prepotentnog ortaka Urosha (arhitekte) koji vadi kurac na sto za sve zensko

Ju ja se samo zezao :)

Jel bre ona sto malo lici na seku aleksic :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 540 tvojih postova su " igrao fudbal, igracu poker "

Nhf ali lol [8)]

Pa ne bunim se, jesi primetio rec konstantno u mom postu ?

Za manje od dve nedelje palim na faks tako da mi se ne radi nista produktivno jer nisam ovde na duze vreme :)

COMBO BREAKERRRRRRRRR

Danas nema fudbala, odgledacu neki film, pa odoh na neku kafu a uvece pijanka :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...