Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mene nervira kad dišu glasno, mamu im jebem, remete mi zen

iseri im se u zivot [roflmao]

iton

klasican ponedeljak bejbe, fala bogu, bas sam nesto radan ;)

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

kako divno pochne ponedeljak kada saznash da domaci dobavljach ti nije isporuchio narudzbu a otishao je na kolektivni odmor i iskljuchio sve telefone... jeeebote, danas svi misle da su neke firmetine o korporacije... jbm ti privatnika koji iskljuichi mobilni na odmoru a ne zavrsi poslove

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Srecno i sprcaj ga..:)

Dobro jutro...ultra zesci ponedeljak na poslu....:)

veselo od rane zore...:)

Ta bilo? :)

A, bio zornjak juce pa mi lepo ceo dan...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Uf, nemam pojma, onako, tabanje, unapređivanje karaktera, sasvim solidna priča ... ne znam, iznenadio si me onomad tvojom željom da igraš FPS-ove na PSP-u pa će ti se možda i ovo dopasti.

U svakom slučaju ko gotivi FF gotiviće i ovo. Najbolje da probaš, ali nemoj da odustaneš odmah na početku ako ti bude suviše komplikovano :)

Link to comment
Share on other sites

gledao sam sinoc vesti i deo "Utiska nedelje" na b92, a, pre toga, bar 2 meseca nisam imao nikakvih dodira sa tv-om, novinama i uopshtre dnevno-politichkom situacijom u zemlji/svetu..

hehe, bash sam se lepo ismejao, i, reshio da ne prikljuchujem tv kartu bar josh 2 meseca [:D]

Link to comment
Share on other sites

Deste dobri ljudi ... al' je nešto jutros zaladnelo, majku mu njegovu!

btw, Dissidia za PSP je odlična, baš se ne sećam da me neka igra za PSP tako zainteresovala, pored Virtua Tenisa :)

Hvala Lale na preporuci, sad cu da mu ga dam po skidanju, ja volim FF pa kontam da ce ovo da bude do jaja, + ima dobre rivjuove!

Btw sprco sam ispit!

In otha news kupih preko gog-a fallout 2 i tactics za 4 evra, ima kao neka promocija kupis jednu dobijesh jedno besplatno!

TO THE FALLOUT WORLD

Link to comment
Share on other sites

bio u prodavnici,sad cu da hasam,pa mozda odem da trcim na Adu,samo da nadjem nekog,mrzi me da idem sam :D.

Da smo se ranije dogovorili, taman da se nadjemo...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Srecan sam sto sam ziv.

Neki ludak mi proleteo bez prednosti (+ je imao u toj ulici stop znak) sa jednom 80 na sat, znaci da nisam u tom momentu iz ciste slucajnosti gledao na tu stranu (jer nekih 20m na tom cosku jw bio dobar kafic, pa sam bacio pogled da li je tu jos) ne bih stigao da ukocim, i cao zdravo.

Seko bi muda takvim retardima. Odoh nesto da pojedem, i popijem :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

meni se pre nekog vremena desilo isto, a bio sam na bajsu :)

a danas sam doručkovao u pekari na uglu kneza miloša i miloša pocerca, pored jednog od onih semafora koji dugo drže. čudo jedno, svaki put kad se otvori taj semafor ista priča - neko se zablene i ne krene odmah, pa onda hor nadrkanih sirena, i tako svakih minut i po, svakog dana od 9 do 5. pa da živim tu, odavno bih nekog robijao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...