Jump to content

pričajte


Recommended Posts

E aj da završimo priču, ovom liku definitivno nije bilo frka za prevoz, trolejbusa ima mali milion na početku linija u gradu (tu je bila i moja greška što nisam prešao u neki drugi), a drugo kome se žuri on ne ide trolom osim ako ne živi na krajnjim stanicama, jer toliko sporo ide da je to tuga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Interesuje me da li neko ovde ima onaj račun što je Banca Intesa otvarala studentima, pa vam pride uvale i onu debitnu karticu sa nekim pčelicama i tako to?

Tu karticu sam izgubio pre sto godina, pojma nemam dal je račun još aktivan, a odnekude mi pade napamet da možda naplaćuju održavanje, pa se brinem da mi ne pošalju upozorenje da im dugujem sto miliona maraka. Da li bi možda trebalo da odem tamo i zatvorim to (podatke više nemam, jelte) ili da zaboravim na sve?

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me da li neko ovde ima onaj račun što je Banca Intesa otvarala studentima, pa vam pride uvale i onu debitnu karticu sa nekim pčelicama i tako to?

Tu karticu sam izgubio pre sto godina, pojma nemam dal je račun još aktivan, a odnekude mi pade napamet da možda naplaćuju održavanje, pa se brinem da mi ne pošalju upozorenje da im dugujem sto miliona maraka. Da li bi možda trebalo da odem tamo i zatvorim to (podatke više nemam, jelte) ili da zaboravim na sve?

Ne znam brate, ali shto bi ja jebao jednu ribu shto radi u Intesi blizu moje firme jao jao

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

tako lokalne bande zlikovaca oznacavaju da ce neko da visi na drvetu

stvarno?

mozda zvuchim naivno, ali ne zivim u kriminogenoj sredini i takvi ljudi nisu oko mene (osim trenutnog sefa i to ne zadugo) a i ne palim se na te "batica, zivot na asfaltu" pricha...

i da, cisto da preduhitrim mohija, ivana i ostale urbane elitiste, ja zivim na selu i kod mene je najveci zlochin kada nekom nestane koza :D

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

omg fensi smensi!

brate bices ti pijan i kad ustanes ujutru:)

Ma de fensi otisao u cargo pantalonama i skejterkama, super kul sam! Glupe muske revije, kad sam otisao prosli put na womens secret dobio sam i bikini i sejker za koktele!!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...