Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Правила је другарова кева то, боговско пиће. Можеш да попијеш колико 'оћеш, само је проблем што не може много тога да се направи, то јест, ко год је правио све су неке мале количине. Јбг, после ти буде жао кад све спрцаш. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja se uvek javim svima ako ih prepoznam.Na exitu sam skakao na Kalija kad je uleteo da smara istog tapkarosha ko i ja :))

A i moji ortaci su odusevljeni rurom,kad god se javim nekome koga oni ne znaju,oni me pitaju "jel ovaj rurovac?" :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nasao sam se ortakinjom sa faksa sa kojom sam hteo da se iskukam jer radim za kretena i profesija je u kurcu kod nas. Kada sam cuo da ona radi za 7 hiljada mesechno (Multikon), samo sam se poklopio i ucutao.

inache sam danas lepo raspolozen. sinoc sam namerno legao u 10 sati i danas sam bio barem odmoran a ne hodao kao zombi pregazen od kolichine posla

btw i ja sam video Peju juche na zelenjaku oko 4, ali me mrzelo da zaustavljam taksi :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...