Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pijem ni jedno ni drugo,ponekad mozda popijem ice kafu(jer ima sladoleda,jel :D)...Nego sam obrnuo malo dan za noc,i prosto ne mogu nikako da se vratim,osim da se 2 dana raspadam od umora i onesvestim u krevetu u 11-12 :)).

Standardan kanterashki zhivot :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Nemam net na novoj gajbi, vec deset dana nisam bio na netu, sad uplatio boga oca sati u KGB-u i bleja :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam se nocas nekako okretao i uspeo da zavrshim na sopstvenoj ruci pa mi je skroz utrnula. jebote, deshavalo mi se da mi shake trnu ili do lakta ali cela ruka nikad. kolko je odvratan trip, ko da je nemash, morash da je pomerash drugom rukom i imash utisak da je skroz otekla, uzhas, prepao sam se :)

Link to comment
Share on other sites

a zamisli kako je kad ti obe ruke utrnu od spavanja :)):) uzasni horor :):):)

ja radim svasta i sa svih mesta. ali sam hteo da se iskukam na relaciji ono sto sam studirao <-> karijera u struci

dobro ako neko bude trazio arhitektu :) da te preporucim ili ne ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...