Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

verovatno trip kao mushkarci i ac/dc i slichno

pitanje za beogradske plejboje, gde je najbolje da se parkiram pred koncert na uscu?

kod velikog parkinga sava centra kontinentala hayata :D sad zavisi u koje vreme dodjes na koncert ako dodjes ranije moci ces kod hajata :) sve u svemu to ti je 15 min peske do tamo sa tog parkinga :D

ako se nije popunio skroz za vreme bir festa nece ni za madonu :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

super je slika, al nisam skapirao :S

uf uf :D najbolje da nisi

kod velikog parkinga sava centra kontinentala hayata :D sad zavisi u koje vreme dodjes na koncert ako dodjes ranije moci ces kod hajata :) sve u svemu to ti je 15 min peske do tamo sa tog parkinga :D

ako se nije popunio skroz za vreme bir festa nece ni za madonu :)

ok to je i meni jedino palo na pamet :)

ziveo sam nekad na nbg-u ali sam totalno zaboravio cake

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako parkiraš tako negde blizu posle ćeš čekati satima da se uključiš na autoput. ja bih na tvom mestu ostavio auto negde između sava centra i arene, što bliže uključenju za autoput.

Link to comment
Share on other sites

ja bih na tvom mestu ostao kuci i gledao koncert na dvd-u

[8D]

10 members are celebrating their birthday today

ashes(24), ash(24), SATAN(23), SATAN-2(23), SATAN-4(23), SATAN-6(23), lestat(29), mVteam.LovaC(18), TiSa(20), Dabes(26)

[roflmao]

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

10 members are celebrating their birthday today

ashes(24), ash(24), SATAN(23), SATAN-2(23), SATAN-4(23), SATAN-6(23), lestat(29), mVteam.LovaC(18), TiSa(20), Dabes(26)

[roflmao]

Hail Satan. :)))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

e drugari, jel mozhe bus da stane kod skretanja za aerodrom nikola tesla ako se zamoli shofer ? :\

pa zar nema stanica tu ? 601 ? u svakom slucaju mozes da ga zamolis a da li ce da stane to je njegova volja :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...