Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Chipper useless, ahaha sta sve nece napisati jbt. Jedan od jacih, ako ne cak i NAJJACI mid heroj trenutno. Predrkan harass, odlican dmg (last hit/deny), savrsen ganker, de ces vise?

Rampage nije useless samo se teze snalazi u team fightovima zato sto je iskljucivo single target heroj. Takodje veoma dobar ganker, ogroman dmg koji mu garantuje sve kripove na lejnu ako ima dobrog babysittera (a i bez njega) i mogucnost da stunlockuje uz malo srece. Kako ga to cini useless herojem?

plz...

Link to comment
Share on other sites

Ovog Greedya stvarno ban shto dolazi da vajnuje ovde da mu je suvishe tezhak HoN :/

A shto se tiche Chippera, Lani nhf al postao si HoN RURovac :)

Heroj jeste sve super (kao i rampage) al 90% heroja su validniji pick od oba. Mozhe da se ima i sa jednim i sa drugim 10:1 i sve super, al to ga i dalje ne chini nishta manje sebichnim sranjetom od rampage-a i scouta.

Da nema tako dobru attack animaciju niko ga nikad ne bi igrao.

Obratiti pazhnju josh jednom da ni u jednom trenutku nisam reko da je heroj sranje, nego da je useless. I svako ko je igrao malo vishe igru kapira koliko je useless. Jedino shto sada sticajem okolnosti se dobije vecina partija gde je chipper je shto klasichno degenima treba pet godina da se adaptiraju na jebenu vevericu pa ore dok mozhe...al brzo ce da ode u zaborav.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Klasican HoN rurovac, pojasni?

90% heroja, really? Ajde nabroj par heroja koji counteruju Chippera na midu. Mozda znam jednog, a i taj jedan je mnogo bolji na lejnu nego na midu.

Ne znam stvarno, ti ili nisi video kako se igra Chipper ili se jednostavno TRUDIS da lupetas gluposti.

Evo, ja TVRDIM da Chipper nikako nije useless a stvarno sam se naigrao igre u poslednjih 8-9 meseci (ovo se odnosilo na tvoju izjavu da svako ko je malo vise igrao igru zna da je heroj useless).

Link to comment
Share on other sites

Klasican HoN rurovac, pojasni?

90% heroja, really? Ajde nabroj par heroja koji counteruju Chippera na midu. Mozda znam jednog, a i taj jedan je mnogo bolji na lejnu nego na midu.

Ne znam stvarno, ti ili nisi video kako se igra Chipper ili se jednostavno TRUDIS da lupetas gluposti.

Evo, ja TVRDIM da Chipper nikako nije useless a stvarno sam se naigrao igre u poslednjih 8-9 meseci (ovo se odnosilo na tvoju izjavu da svako ko je malo vise igrao igru zna da je heroj useless).

Jel si ti Lanicor sa kojim sam ja igrao ili neki drugi? :)

Klasichan HoN rurovac je nub a misli da nije :P

Shto krajnje nema smisla da si postao, naravno.

Peti put obrati pazhnju shta zapravo pricham - da je sve super kad se gleda heroj ko sam po sebi, preorace mid i imace 10:1 i to na lak nachin (jacha attack animacija ne postoji) - al bi ja radije da imam nekog drugog heroja (i to 90% njih) u timu koji je preorao na midu i ima 10:1...jel sad jasnije shta ja pricham proteklih Z postova? Ili i dalje ne kapirash da ja ni ujednom trenutku nisam rekao da je heroj sranje?

P.S. Mada mi se sve chini da ili nisi isti Lani ili nemash pojma sa kim prichash poshto mi prichash da igrash 8-9 meseci kao da to ne znam :)

@dreadlord, vreme ce pokazati da, kao i uvek, nisi u pravu :)

Mislis vreme ce pokazati da, kao i uvek, sam u pravu - jer postoji jedan kompletno drugi svet van ovog foruma? :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Fayde ftw.

Plus

Sada Chipper ima item od 2x00golda za svoju tretju magiju, oh no wait...ovo je chak ogranichen na jednu osobu a ne AOE.

Barem su mu sredili raketice.

Samo tu tretju da srede da bude skill ko roof-ov armor samo da je za magic armor...i postaje top pick.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Klasican HoN rurovac, pojasni?

90% heroja, really? Ajde nabroj par heroja koji counteruju Chippera na midu. Mozda znam jednog, a i taj jedan je mnogo bolji na lejnu nego na midu.

Ne znam stvarno, ti ili nisi video kako se igra Chipper ili se jednostavno TRUDIS da lupetas gluposti.

Evo, ja TVRDIM da Chipper nikako nije useless a stvarno sam se naigrao igre u poslednjih 8-9 meseci (ovo se odnosilo na tvoju izjavu da svako ko je malo vise igrao igru zna da je heroj useless).

chipper je daleko od useless heroja,ali nije ni toliko dobar da mozes da izjavis da ne postoji counter za njega na midu... jedino sto on ima da ponudi za mid jeste ta dobra animacija za last hit i harras,ali po meni cd,ss,puppet,arachna su mnogo bolji heroji za mid. da ne pricam o defileru sa bottlom,koji bi mu se usro u zivot... raketu mozes da izbegnes skoro uvek, ako pratis situaciju. jeste,chipper moze da zablista prilikom ganka,ali boze moj,svaki heroj sa bottlom na midu moze da gankuje isto toliko dobro.

takodje,rampage je po meni most usleess heroj u igrici trenutno. jednostavno,hon je mnogo brza igrica od dote i vise se svodi na aoe i teamfights,a posto je rampage single target i nema ni jedan spell da pomogne u timskoj tuci,zakljucak je jasan... naravno,kao i svaki heroj moze da ima svoje trenutke i usere se ljudima,ako ga igra dobar igrac,ali taj isti dobar igrac bi bio mnogo efikasniji da uzme nekog ss-a ili zepha da nafarmuje.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Normalno ako je AP u pitanju ali poenta HONa jeste da napravis kombinaciju heroja nekada je rampage dobar izbor, sto se tice ciphera njega su dosta nerfovali mozda ce da ga bafuju malo kasnije ali nije usless heroj odlican je, plus kasnije ima ulti svakih 15 sekundi skoro...

Inace probao sam i Fayda nije los heroj, zahteva dobar kombo i pametnu igru i svakako moze da bude jako dobar carry.

Link to comment
Share on other sites

Normalno ako je AP u pitanju ali poenta HONa jeste da napravis kombinaciju heroja nekada je rampage dobar izbor

pa,to nije samo poenta hona,vec i dote... ali,bas u tim kombinacijama ja ne vidim mesta za rampa kao bilo kakav izbor. osim, ako ga ne dobijes na sd a pored imas opheliu (koju ne znas da igras) i scouta (koga neces isfarmovati kako treba). :) onda da,moze rampage...

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...