Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Meni je demigod bio super kada je izasao, medjutim nikada stvarno nisam seo da ga igram, nego sam igrao dotu... eto, moc navike. Doduse samo 6 heroja je premalo

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Evo upravo zavrshih igranje nekih 12 partija. Hmmm prve 2 partije lezhesh ko majmun dok se naviknesh na usran Q W E R shrotcute i nova imena itema. Onda krece pranje.

HoN tachno ima sve ono shto je DotA-i falilo zbog toga shto prosto nije standalone igrica nego mod za WC3. Epski je shto ima odma lepo da se vidi ping, 300s da se reconnectujesh ako dropujesh, statistika o leaverima, statistik K/D/A W/L ratio exp odigrane partije, hostovanje na njihovim serverima jelte, nervira malo shto ima epski load kad ulazish u room i onda malo kreci kad krene igra (dodushe desktop mi je kanta od pre 5 godina - njihov minimal requirments - i ne secka mi uopshte). Fantastichno je shto ima vote za FF kao i vote za kick. I najvishe to shto brate od 5-11 ujutru ima 5000 igracha a ne ko dota - 100 komada pa se porodish dok nadjesh partiju u to vreme.

Sve u svemu sad je DotA postala ozbiljna igra, tj HoN je ozbiljna stvar za razliku od originalne DotA. E sad poshto smo zavrshili sa hvalom.

KAPITALNO NIKO ZHIVI NE ZNA DA IGRA JEBENU IGRU. Sve boon do boona i onda gledam sledece partije:

a) Ja 30:0, svi ostali 1-5:20 - shto moji shto njihovi.

b) Ja 30:30, svi moji 0:20, svi 2-3 njihova, ortaci, iz dote - 30:0

c) Mene usere da sam sa ta 2 lika koji imaju predstavu shta da rade pa zapravo dobijemo

Normalne partije NEMA, za sad.

Jedino shto deli HoN od toga da preskochi DotA - jer je technichki preskochio na svim instancama - jeste upravo da se stvori community iz DotA...tj da predju svi igrachi, i da ima igracha koji znaju da igraju...i da prebace josh ostalih 40 heroja...znachi samo da se pojave neki skilleri i neki pro channel i da prebace preostalu polovinu heroja i DotA je otishla u zaborav. Shto se nikad netje desiti. Jer posto HoN nema vajb da jebesh pa sabijash neko je prosto fun game za zabavu i to a ne za epic pro gosu skillage pwnage.

Sjajno je da je neko odluchio da prenese dotu na sledeci nivo, ja bi dodushe prekopirao bash iteme i heroje al jbg, sad je jedino pitanje dal ce se prebaciti community - a chini mi se da se to lagano deshava - samo treba da se spontano organizuje hiararhija kanala.

Usvs zhivota bez sledecih mesec dana bar. Onda back to old gaming rituals

Ko god igrao dotu - duze i ozbiljnije, gadno je omashio ako ne proba!

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam sad jednu i mogu da kazhe da ovo nikad netje motji da bude dota zato shto je grafika nabijena a mislim da upravo jednostavnos, a ipak kvalitet grafike u wc3 je jedan od najjachih aduta dota i wc3 uopshte...

Shalish se? Grafika ja apsurdna u doti preman HoN-u?

Mozhda si misli na atmosferu...gde se slazhem da je to jedna od bitnih stvari koja ide KAPITALNO za WC3...npr Lunin ulti...i ja Blademaster...i sad ja orem brate i orem i ona krene ulti i ja brate popijem pola ultija 300hp pre nego shto ja izvali da mene ore jebeni ulti i da stisnem WW...jer je nekako malo beam...HP bara je tamo negde uz kurac isto mali i to.

I nekako si udaljeniiji isto, i teren nije tolko...dzombast kao shto je u doti, manji su usponi.

E da Puppetmaster je epix :D

ostavite inache mailove pa tju i ja da poshaljem kad ih dobijem....shta su zatvorili ono na forumu?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...