Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Mislim da treba shop da naprave da bude u vise zgrada kao u doti. Lakse je i brze da kupis item, bar meni. I ne svidja mi se sto su itemi u inventaru mali. Treba to povecati. :)

p.s. I da, treba da omoguce memorisanje shopa na hotkey, a sto se tice heroja dodavace ih postepeno. Nisu ih jos sve osmislili :)

Edited by Mapko(Cp6uja)
Link to comment
Share on other sites

Meni je laksi ovaj novi shop, a za iteme si u pravu.

Najvise me nervira sto npr i kad ti leavuju neki igraci, i ti normalno izgubis partiju, i dalje gubis onaj pun iznos ratinga

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

jbt napravi fejs nalog sa imenom "Mitar Miric" samo da uzmesh beta key, josh uvek radi, evo regovao ja josh jedan acc za brata.

facebook -> fan -> inbox -> update -> tamo imash 2 linka, koristish drugi link da requestujesh key, prvi da regujesh acc.

There has been an error in your submission!

Please fix the following issues and re-submit.

Capacity: Invite limit reached. Sorry.

nema vise :(( Aj neko na pm da mi baci key molim vas.. :D

Link to comment
Share on other sites

shto vishe igram to mi se vishe svidja, neverovatno, ovoliko se nisam naprzio ni za wow a ni za dotu (koju sam igrao dosta dugo ali s vremena na vreme).

nas par, ortaka plus moj buraz, igramo redovno kao tim, koristimo mic i te fore... da se razumemo, nismo pro, chak shta vishe mozda smo i loshiji od "medium dota player" igracha, ali ako neko hotje da se igramo i zezamo addujte nas.

RainyDay = ja.

Mil0s = De1 sa foruma.

Nenad = buraz.

etc...

nego igrao sam danas sa Dreadom sa foruma, ko bi rek'o da pored toliko utroshenog vremena na belo i jebanje dobrih pichaka zna da online pwnuje. [:D]

Link to comment
Share on other sites

meni se svidja uglavnom

mislim, ovo je rimejk dote u potpunosti, isti ajtemi, cene, statistike, heroji, mapa, sve-sve

ima par interesantnih stvari koje bi dota mogla da preuzme, pregledniji je interfejs (iako ne i grafika, od onolikog bljestanja ne vidim sta se desava)

Kolega najvise uticu neke sitnice koje dota ne moze da implementira tipa rekonektovanje u partiju, primirje, hostovanje igre jer se sve hostuje na njihovim serverima i built in voice sistem. Vidi se da je igra napravljena tako da ispravi sve nedostatke koje su imali ljudi pikajuci dotu na bnetu i gareni.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...