Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sinoć blejim ja tako na tom 18. rodjendanu i izmedju ostale količine retardiranih pesmi u jednom trenutku kreće nešto sa ovakvim refrenom ''hajde pridji malo bliže, znam da ti se diže'' dok masa klinki odlepljuje facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

130 BPM, ИДЕМОО МАТОРИИ

Када сам први пут чуо, некако се и нисам изненадио. Грандовци одавно фурају у позадини неки електрогеј, само што су ето речи на нашем. Неразумљиви вокали су привлачни маси, тако да само фали да их Дејвид Гета открије и да постанемо још и краљеви електро хауса! :tf2:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam znao gde ovo da okačim, al kontam da može ovde :D

http://www.beatport.com/release/ja-volim-balkan/392938 :fp:

Edit: i posle mi ciga kaže da sam hipster kad kažem da je beatport šabanski sajt :tf:

Има спот за ово, качио сам на "Мој потпис је добио смисао".

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...