Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne znam shta da ti kazhem dulio, to mi je bila prva reakcija i mozhda sam trebao da precutim ali u takvom zhalosnom svetu zhivimo da su ovakve "vesti" davno prestale da me iznenadjuju i potresaju.

ono shto sam ja hteo da istaknem, mozhda ne u najsretnijem trenutku, je to da se ovakve stvari deshavaju mahom "dobrim momcima" koji se i pored toga shto su dobri ipak nekako nadju u sred frke. naravno ponekad se desi da stvarno strada neko ni kriv ni duzhan i izvinjavam se ako je u ovom sluchaju tako, ali iz nekog iskustva velikom vecinom su to likovi koji su isto tako spremni nekog da izbodu ili makar da mu otvore glavu ciglom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne, ozbiljno vam kazem momak je totalno fin. Trenira fudbal, igra ga perfektno, igramo ga svaki dan, nikad se nije kurchio i tako to. Ali koliko znam, drugi ortak shto je bio sa njime, zakachio se sa tim likovima ( iz ne znam kog razloga ) i kasnije su ga sacekali kad je krenuo kuci i valjda je i on uleteo u odbranu druga i on je nastradao...

Link to comment
Share on other sites

ma okej, to je verovatno svima prva reakcija i svi tako analiziraju, al nesto razmisljam da meni jave da mi je izboden drugar, dodjem sav istripovan na rur i iskenjam se na 'pricajte' i onda dodjes ti i kazes 'ma jeste, sad su svi oni dobri likovi', smorio bih se zesce. pa sve i da mi je uros misic taj drugar:) ja sam samo teo da kazem da takva hipotetika, mozda i tacna, nije bila preterano umesna u tom trenutku.

edit: lol dablpost

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

josh nisam chuo da je neko ko je zasluzhio bio izboden ili isprangijan, nego sve neki ko lebac dobri momci...

A postoji neko ko zasluzuje da bude izboden?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nashe primitivno shvatanje stvari je da mi nismo zhivotinje i da se ne bi poubijali svi da ne postoji jedna nametnuta stvar koja se zove moral, a ona postoji jer je neko relativno mudar shvatio da smo zajedno jachi a ujedno je shvatio i koje stvari shtete zajednishtvu pa ih proglasio za loshe. da nismo naucheni da je loshe ubiti jer LOSHE JE UBITI, ubijali bi smo umesto nedeljnog fudbala/cod-a

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

brate,prosle subote,neki klinci(zvezdini navijachi) peglali njih fazon 10 jednog lika ispred lokala,uletelo obezbedjenje da ih razdvoji,krenuli na obezbedjenje,ovi ih izlupali.Posle kad su svi otisli,pichketine malene se vratile,krenuli da lome lokal tj. ulazna vrata,ja chuo kako neko lomi neshto i potrcao da vidim sta se dogadja i u tom trenutku lik brate zuva ruku kroz polomljen prozor i bam prangijom.Jebeno sam skochio jer sam imao osecaj kao da mi je pod noge pucao.Kasnije kad su nasli zrno,posto je rikoshetiralo tri puta,da je pucao metar i po desno(mada mogao je da rikoshetira i pod drugom trajektorijom),sad biste jeli zhito.Tako da,eto,nastradao bih ni kriv ni duzhan.Debili retardirani,prepoznali su ih odmah na kameri,sto je najgore svi me odgovaraju od tuzhbe(posto hocu da ih urnishem sad) u fazonu,nemoj da im se zamerash obogaljice te.Sto i jeste istina,jer su to pichketine najklasicnije,ne bojim se ja da ce da me prebije njih 10,nego sto ce neki idiot da izvadi nozh i da mi sjebe zhivot.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Samo pichke se bodu...

ulazim juce na bf, i pred pretresanje jedan klinac kaze drugom:

1. "brateee, nemoj da ti nadju noz!"

2. "brate, bodu samo picke!"

1. "nisi tako mislio do treceg srednje"

2. "znam brate, bio sam glupi klinac"

retardi

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Totalno sam poremetio vreme, ustajem u 3-4 poslepodne, lezem u 6-7 ujutru i dokurcilo mi je to, odlucio da presecem to danas cu se patiti bez spavanja i leci oko ponoci nadam se da cu se vratiti u normalu ... :)

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

brate,prosle subote,neki klinci(zvezdini navijachi) peglali njih fazon 10 jednog lika ispred lokala,uletelo obezbedjenje da ih razdvoji,krenuli na obezbedjenje,ovi ih izlupali.Posle kad su svi otisli,pichketine malene se vratile,krenuli da lome lokal tj. ulazna vrata,ja chuo kako neko lomi neshto i potrcao da vidim sta se dogadja i u tom trenutku lik brate zuva ruku kroz polomljen prozor i bam prangijom.Jebeno sam skochio jer sam imao osecaj kao da mi je pod noge pucao.Kasnije kad su nasli zrno,posto je rikoshetiralo tri puta,da je pucao metar i po desno(mada mogao je da rikoshetira i pod drugom trajektorijom),sad biste jeli zhito.Tako da,eto,nastradao bih ni kriv ni duzhan.Debili retardirani,prepoznali su ih odmah na kameri,sto je najgore svi me odgovaraju od tuzhbe(posto hocu da ih urnishem sad) u fazonu,nemoj da im se zamerash obogaljice te.Sto i jeste istina,jer su to pichketine najklasicnije,ne bojim se ja da ce da me prebije njih 10,nego sto ce neki idiot da izvadi nozh i da mi sjebe zhivot.

auuu jbt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...