Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nalupaj ga vudzi, nemoj on tebi da kaže da je nolajfer!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не знам шта ти је чудно, кад пола света сматра Косово за државу, за њих је Србија ово

serbia_map.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

tja puche mi xpsp3 sam od sebe u sred rada... i to samo posle 2 meseca rada... prethodna instalacija se drzala 1,5 god... sva sreca pa win7 sljaka

odoh na prejadni izgovor za letnji festival u mom gradu, bar da popijem pivo sa ekipom, jushe sam namakao preko 100k pazara od jedne zurke koju su moji drugari pravili... sav taj rejv pochinje da se isplacuje :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pre par sati sam saznao da mi je ortak iz kraja izboden sinoc na beer festu... valjda se pokachilo njih troje sa tri navijaca zvezde ( predpostavlja se da su xijene, kako mi kaze drug ) i dobio 6 uboda nozem, 5 u predelu ledja, i probushena mu plucna maramica... van zivotne opasnosti je... momak je mnogo dobar ...

Link to comment
Share on other sites

znam ja to, nisam zato reko, nego cisto neka pristojnost kad su takve stvari u pitanju, ne pricamo hipoteticki, stvarno mu je drugar izboden, mislim, ne znam, meni takve reakcije nisu jasne...

mislim, okej je imati bilo kakav stav, al onda ne komentarises naglas, tj mozes, nije zabranjeno, al, opet kazem, nije mi jasno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...