Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahah kad smo kod lekara i duleta, bio neki dan "covek koji je ubio liberi valansa"

I sad ....ma jel zna neko od filmofila scenu koju ocu da opisem hihihi ?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ima onih kao specijalnih flastera ža žuljeve, sa rupom u sredini, pa nju natempiraš na žulj i onda ga flaster kao štiti, mada nemam pojma kako to radi.

Igrao sam malo sa Neletom i Pajom Bookworm Adventures 2, sad oni pikaju Anno a ja radim standardno - u mailovima :)

Link to comment
Share on other sites

nije onaj standardan zulj, jebem ga takvih sam imao milion takvi zuljevi nikad nisu bili problem iskuliram ga par dana i prodje

ovo vishe nije zhulj vec postaje jedna rupa koja je sve dublja posle svakog treninga tj. taman zaraste preko dana napravi se ko neka krasta i onda posle treninga kad se istushiram opet svezha otvorena rana :(

videcu te flastere, inache sam stavljao vatu i obichne flastere al je problem sto je izmedju pete i tetive:(

Link to comment
Share on other sites

Ima onih kao specijalnih flastera ža žuljeve, sa rupom u sredini, pa nju natempiraš na žulj i onda ga flaster kao štiti, mada nemam pojma kako to radi.

Igrao sam malo sa Neletom i Pajom Bookworm Adventures 2, sad oni pikaju Anno a ja radim standardno - u mailovima :)

E je l moze taj anno nekako da se igra preko neta sa narodnom verzijom ?

Mnogo dobra igra [8D]

Link to comment
Share on other sites

bio na izletu na fruskoj gori na kojoj pola restorana ne radi nedeljom ili je pozatvarano...ali na kraju sam ipak nasao lepo mesto da se ogovedam i izlezavam malo na travi na suncu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Užasava me kad neko ko je samo tri godine stariji od mene non stop govori o restoranima.

prosle nedelje sam se se kupao u drini i na jezeru zaovine i pesacio na tari...juche izvozao nekih 25 km a i vishe bih da mi se butine nisu ojele (:P), danas sam mnogo dobro jeo.Sve sto me izvuche iz kuce a pogotovo iz grada, posebno sada kada sam poceo da sedim ispred kompa i na poslu je Mega plus.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

prosle nedelje sam se se kupao u drini i na jezeru zaovine i pesacio na tari...juche izvozao nekih 25 km a i vishe bih da mi se butine nisu ojele (:P), danas sam mnogo dobro jeo.Sve sto me izvuche iz kuce a pogotovo iz grada, posebno sada kada sam poceo da sedim ispred kompa i na poslu je Mega plus.

pa nosi biciklisticke :):):)

@

mali budo :D

je li tebi taj zulj nastaje od trenja ?:D skine ti se koza ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

:D dunno, sad kad razmislim ne znam ni kako je nastao, u vreme kad mi se ovaj zulj pojavio imao sam i plikove i jos zuljeva na nogama i svi su prestali sem ovog, valjda je na zajebanom mestu neam pojma :\

fazon je sto postaje sve dublji :/

Link to comment
Share on other sites

Ne, nastaje mu žulj od mleka od anakonde kojim oblaže strije!

:P pa jbg meni se oguli koza :) nije klasican zulj kad nastaje plik nego se kola oguli skroz :D od trenja :D kad igram basket :) na tabanu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Jo, nisam sprco. Al' sam podgrejao malo. Bice bice vidim ja....

Fail, video sam absolute-a(nemke?) sa zenkom, resih da mu se srdacno javim i pozdravim ga rurovski, ali bio je u 'ssi' majici, pa bih morao da pojasnjavam doticnoj neki veliki drmrmrmr.

dobra sreca imaj zabave.

Da si dosao da se pozdravis, sprco bi je sigurno...

inace, moja je umrla od smeha kad je videla majicu...:D

Sledeci put se javi ;)

Idem da spavam....jos 5 dana, pa odmorrrrrrrr......orrriiiii.....luudddooooo...orrriiii.....\o/

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Zid :(

ja isto slomio ruku udarivsi u zid :D

al to da ne bi zabo lika, vec ono, bolje zid nego dubijem coveka...

debil.

nego, evo opet 13h sljake, cirka od 17h, opet se nisam napio i tako....

opet kazem, propascu ako ovako nastavim, uskoro... mora se nesto promeniti...

caos ivke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...