Jump to content

Umro Majkl Dzekson


Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbga, dok su drugi trosili milione na zlatne kvake vila i mansiona, on je krs para ugradjivao u izradu spotova i pomerao generalno kvalitet izrade istih, plus je time omogucio da se neki kompjuterski efekti lakse probiju na sceni. Morfing jos onda...jbte koliko je kostao samo onaj spot? Par miliona dolara?

Koliko je samo nagrada za zivota dobio? Kao niko u muzickoj industriji.

Svaka cast coveku.

Inace, ona prica oko pedofilije itd...obicno smece, ubili su coveka u pojam sa tim, sto je izazvalo da se navuce na raznorazne antidepresive i skrlja sebi zdravlje u kombinaciji sa stresom.

Link to comment
Share on other sites

svu muziku je pisao sam, kvinsi dzons mu je bio producent.

njegova muzika ce se slusati i za 1000 godina, rip.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

this!

Sad kao svi tuguju za crno-belim,musko-zenskim biseksualcu,koji usput zlostavlja decu? Sto se tice muzike i igranja,svaka njemu cast,sve to...ali da je ogavan i da je zivotinja,jeste...i da mi je sad kao zao,nije...

ali ali :D zaboravljas on je prcao AMERICKU decu :D ko im jebe mater :D sto nema takvih 10000u americi da crkne ta nacija !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

750miliona prodatih albuma :S

Taj rad, i josh brate THRILLER koji je prodat u 51 MILION PRIMERAKA !!!

ALO, 51 MILION PRIMERAKA LEGALNO PRODATIH? Tada nije bilo SoulSeek-a i interneta jebote!!!

Brate da napravim album danas i da se isti proda u 51 milion primeraka..... pa ne znam jebote,

shetao bih go ulicama BG-a sa dzointom od metar ipo na kojem sa strane pishe "The Pobednik".

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

triler je prodat u preko 100 miliona crnjo

moja greska, ispravljam se: 109 MILIONA ALBUMA !!!

JE-BO-TE !!! Na ceo onaj performans morao bih i da ofarbam bulju u drechavo crveno! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Prva crna ikona MTV generacije ...

bogaoca prodatih albuma i definitivno Kralj Pop-a

RIP

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

R.I.P.

Gotivio sam njegovu muziku,zao mi je sto je prso s mozgom i ceo onaj trip beljenja koze sta vec,plasticni nosevi...sad,dal je bio pedo bear dunno,mozda sad pred kraj kada je stvarno prso...

:(

Ma kakvo beljenje koze jbt, covek je imao neku zajebanu bolest koze, vitiligo se zove bolest ako se ne varam, izguglaj pa ces videti.

RIP care.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvo beljenje koze jbt, covek je imao neku zajebanu bolest koze, vitiligo se zove bolest ako se ne varam, izguglaj pa ces videti.

OMG ja iam vitiligo, jel to znaci da cu da umrem ? :(

Gde procita to majke ti ? :( Jeste da je ruzno i da odskace od ostalih delova boje koze :( ali vitiligo nije niti prenosiv niti ubija coveka (sem u mozak psihicki) -.-

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...