Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvukli mi danas druga iz jezera, jos samo da prodje sahrana, pa posle mogu da dodjem kuci i da imam vremena da se ubedacim.

E tebre, nhf, ali daj iskuliraj se sa ovakvim postovima, ne kontam poentu uopšte, kapiram da ti je smor i sve to, ali iskuliraj se na drugi način mesto što patetišeš po forumu :/

COKO I JA SUTRA IMAM ISPIT, MOŽDA SE VIDIMO HOAHEA

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

E ja sutra nemam ispit al tju da se vidim sa nekom ribom koju nisam video dugo vremena.

Netju prcati. :D

Avaj, skontao sam da me matroci kljukaju chokoladama kao nenormalni, a ja se kao opirem. Kontam da im je to neki metod da me udebljaju, a i ne uspeva im bash. Samo sam postao josh vetja lenchuga. Bukvalno spavam po ceo dan, a kasnije zhderem chokoladu i sedim za kompom.

Nadam se da i vi uzhivete. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Drugi mi je post vezan za to.A desavale su se ljudima slicne stvari pa su stalno pisali kako ih je to smorilo.Veruj da sam ceo dan tamo-vamo i stvarno nisam ni popricao sa nekim o tome stalno nesto radim.Tako da mi na neku padne kamen sa srca kada se izalim anonimusima sa neta.Nije patetika, vec olaksanje.

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

bolji je bioskop u ušću (kolosej) od tog u delta sitiju (ster). nema one retardirane stepenice po sredini sale i mračnije je kad se ugase glavna svetla. u delti mi je baš smetalo što diode na stepeništu svetle baš onako jako.

jesu to sitnice al kad već od dobrog ima bolje onda valja iskoristiti :)

nisi bio odavno? sredili su ta svetla na stepenishtu

Link to comment
Share on other sites

nisi bio odavno? sredili su ta svetla na stepenishtu

jes vala, dugo nisam bio tamo. super što su sredili svetlo, al ostaje glupo stepenište na sred sale :)

Link to comment
Share on other sites

bio na basketu 3 sata prepolovio se

onda me iscimali ortaci sabio dva tochena iz burenceta koje je otvoreno na moje ochi ;)

doshao u kucu van grada otkuntao uz filmove sad se probudih, i evo me lizem milku od 300 grama koja se ceo dan topila u kolima i dalje je rastopljena... digo mi se na cice sto djuskaju na exitu na rts2...

sta cu gde cu sam sam u kuci ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

јуче сам покушавао 3 сата да купим тренерку.

и нема јебене шансе да се склопи: модел+боја+материјал који хоћу.

обишао једно 10 радњи, пробао једно 20 модела. узимам једну која има боју+материјал, модел може да прође, онако. Пума...

у златно време се водило рачуна да тренерки буде у изванредном избору.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

do jaja je kad si mlad i onako provalis da kad pises po forumu neku ironiju i stavis "NOT" posle toga, ustvari zvucis jako kul, i onako elokventno zajebantski s rechima.

[roflmao] omg, koji nolifer [roflmao]

inace, meni je to u govoru ostalo od kad sam 1. put gledala film "Borat".

zvuci jako kul, i onako elokventno zajebantski s recima. NOT

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ali u "zlatno vreme", koji si poslednji dizelas :D

danas konacno nemam nista posle posla, mislim da cu voziti bajs dok mi ne stane cirkulacija u jajima...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...