Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto je lepo kad imas svoju firmu, a nema puno posla. ostavis dronove da rade, a ti napolje na sunce. ah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jebote, nisam znao da Michael Jackson peva Smooth Criminal :/

Naravno AAF verzija je mnogo vishe kul.

Nego, proshirih ove zenice. Uber mi je fantastichno. Pogledao sam se u ogledalo i nakom 25 sekundi kad sam se skoncentrisao na sopstvene zenice shvatio sam da izgledaju kao kod patuljka na esidu. Idem da spavam. :*

Link to comment
Share on other sites

drugar je bio veza i kaze mi da je samo blejao, nije 5 zadataka imao da se pomuci. sta znam drugacija iskustva jbg.

ako si tek sada bio na regrutaciji, zaboravi na vojsku, necesh ici 100%

bash fin dan danas sunce i te fore...bio do civilne da promenim jedan ketridz na stampachu(lol) i pritom popio kafu sa burazerom, gushterom lichnim malim tech-depjutijem, za koju je on otishao, naravno :))..posle toga odneo externi rek drugom burazeru(rodjaci ftw) da mi nabaca 24 7. sezonu u hdu, par epizoda Losta i neke filmove.

Primetio sam da zaspim ranije kada pustim neshto da gledam, nego kada blejim uz komp uludo. A mogao bi da krecem ranije da ustajem, skroz sam se ulenjio.

Link to comment
Share on other sites

Ako mislimo na isti, videli smo ga neo, thejack, mira i ja negde na kosutnjaku. Slozise se dvojica gorepomenutih koji je, reci ce ti jedan.

i

Jebote, nisam znao da Michael Jackson peva Smooth Criminal :/

fail fail fail fail!!!!1jedan!!!

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

lol bice neki amsteldam, tj promocija amstela posto je poceo da se proizvodi kod nas i bice kao neka bleja pored kneza u nekoj poprecnoj ulici sa nekim promoterkama i animatorima i lol idemo i nas cetvoro da realtime slikamo nesto amstelasto od 12 do 5 rofl bleja:) 50 jura za slikanje i bleju kul:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kad mi je rekao menadzer za tu prichu sa amstelom,odushevio sam se.Ja ga i sad pijem kad me caste gosti,to ili tuborg limun,tako da sam mass thrilled zbog toga !!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja dobijem gorushicu posle 2 komada.

ista prica, koje govno od piva.

napio sam se, a sad idem da se dopijem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sve osim vode je gej.

Nego redovno se iznerviram kad odem u kupovinu, sve je jebeno preskupo od hrane, ono jedino ko živi na lebu i alpskoj kobaji može da jede bezbrižno što se tiče količine... jebena tunjevina prebacila stotku odavno, ko da je pljeskavica ffs...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...