Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

PA DOKLE VISHE DULE, DOKLE VISHEEEEEE!?

JOS MALO MATORI!

Dok ne pređe faks na nightmare!

sta na nightmare, na hell bre i to sa players8 :D

Dr Dule, to beshe 6 godina samo da bi bio opshta praksa? :(

6 godina da bi onda stazirao 6 meseci za dzabe, pa posle volontirao i molio boga da te neko primi za stalno...a specijalizaciju da ne pominjem...jebem ti ovu zemlju...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali zato dule kada se to zavrsi postajes iskusni "cika doktor" koji pod svoje okrilje uzima mlade i socne studentkinje :D

U jednom momentu se zivot menja na mnooooooogo bolje ^^

Ontopic

opet sam zaspao , ne pamtim da sam waste-ovao vise jedan dan

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Stigao mi je pm

Hi, please I cant find this song

"Jose Uceda & Katrina Q. Ft. Sophia Sans & Adrian Rey - Sola (Original Extended Mix)"

and you upload it in 2008 year http://forum.klanrur.rs/index.php?s...p;#entry1201805

please upload this song for me, on zippyshare.com

veeery thx m8

[:D]

Možda i opet krenem da kačim neku muzikicu tamo :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ali zato dule kada se to zavrsi postajes iskusni "cika doktor" koji pod svoje okrilje uzima mlade i socne studentkinje :D

U jednom momentu se zivot menja na mnooooooogo bolje ^^

taj rad, jednu jebem, a druga mi pusi!

boli ga kurac (duleta) zna da ce za operaciju preko veze sabijati dosta stotina evra...

a i napijace se za dzabe!!!!

UA DOKTORI, MITO KORUPCIJA!

USTASE LUSTRACIJA!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje izbegavam :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni odneo ona dokumenta...bole me kara

iskreno

a i izbegavacu dovoljno dugo regrutaciju i sve u pm..ebe mi se

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

zar se na regrutaciju ne ide sa 18 godina...ccc kakve ste vi patriote, a ovamo nesto kenjate...

Brate, ja iso sa 17 i posle sam bio izdajnik i strani placenik godinama :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

zar se na regrutaciju ne ide sa 18 godina...ccc kakve ste vi patriote, a ovamo nesto kenjate...

Mojoj generaciji ('88) su tek ove godine poceli da salju pozive za regrutaciju, a posto sam u Bgu manje-vishe, ne moze postar da me nadje izgleda :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni odneo ona dokumenta...bole me kara

iskreno

a i izbegavacu dovoljno dugo regrutaciju i sve u pm..ebe mi se

Pricaju o regrutaciji za vojsku, ne za izvidjace

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol lol

Jezdimir Vasiljević, poznatiji kao Gazda Jezda, vlasnik propale štedionice „Jugoskandik”, uhapšen je proteklog vikenda u Holandiji.

pijem fuku i shaltam forume, imam neki sastanak u 9, a ne raspravlja mi se sa idiotima, uh...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zar se na regrutaciju ne ide sa 18 godina...ccc kakve ste vi patriote, a ovamo nesto kenjate...

Sa 17 ili 18 treba samo da se ode na poziv da te evidentiraju, a cim se zavrsi srednja skola tamo 19 godina ili mozda cak sa 20 onda ides na regrutaciju.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...