Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ijaoj kakav zabod juce matori:)...prvo sabio na kuglanju kao sto sam obecao ovde (edesi igore!), onda bili do boleta u redakciji i igrali jebeni guitar hero...ja prvo bio u fazonu ma daj, sta se lozite, necu ja to da igram, a onda sam se navukao:)...posle otisao sa nekim drustvom u kafanu, seli lepo u bastu i cirkali pivo celo vece, milina:)...sad treba smoci snage i otici do ade...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bole macan ceo dan provodi u redakciji sa GH instrumentima :D Steta sto tamo vise nema Rock Banda, pa pre RHHa se igrao, gitara + bubnjevi + Ivan_ koji zavija Metalikinu pesmu :D

Mada, ja kad sam igrao sa Spuom prosle godine igrao sam na normal nivo odlicno, verujem da sam mogo i na hard lako da odigram, ali na tastaturi mi je nekako najlakse. Ima snimak na temi Guitar Hero da se skine kako deljam (bez zvuka) Lacuna Coil - Closer na expert.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

izludjuju me ljudi koji zovu 4 puta zaredom i cekaju dok im ne prekine jebem im mater...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Prehladu grla lechiti iskljuchivo hladnom kokakolom.

Navatao sam neku prehladu u petak i subotu pa sad kao se lechim opet.

Nego jel danas onaj Berov maraton na Diskaveriju ?

edit: u 2 i 10, 6 novih epizoda ultimejt survajvora.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...