Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasao po gajbi Turbochino i krenuo to da pijem kad me mrzi da mutim nes,

i izvalim da ne mogu da spavam normalno vec 5 dana sve po 4 sata i kao kul sam.

Doduse rokao sam po tri kafe dnevno, koji sam idiot ;(

a nije da kao sedim na dupetu...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

nauchi me lol

Jebote,ukusi su razlichiti,nije da sam rekao da volim da jedem govna.A nemam para za Coronu ko Shejtan,a ni u klubu je nemam tako da ono(mislim da je to jedino pivo koje nema,chak i crni ginis ima) :((

NUMES GRUJO! :D

elem, bio do faksa malopre, napolju je jebeno leto, ide mi se na more:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3h bleje na adi , sada na qnt a onda opet na adu \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jeste li pili Grolsch, možda najbolje pivo koje sam okusio

grolsch.jpg

Brate,popio sam dva kartona :))) Zaista do jaja pivo.Elem,prica je takva da je bio karton zelenog i karton zhutog kojima je isticao rok,pa smo ga lepo ohladili i izuli:)Zhuto je tako prejebeno dobro,jedino sto ima 3% alkohola mater mu:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Na lekarskom za vojsku mi je doktorica 2 puta oslusnula pluca i ko iz topa: "Pusac si?" (preskocite penal). Ja reko "da". "Koliko dugo?" - "7 godina".

I danas sam seo da razmisljam, to je puno i skontao da necu vise. Ostavio sam pljuge, jea \o/

Jao ludice mislila je da pusis kiteeeeeeeeeee

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio vishe zbog drugarice nego zbog sebe do onog sajma karijera u Areni, smorio se jer nije ni bilo svrhe ici ako ne studirash fon, ekonomiju ili prava. Ali sam barem otvorio ovogodisnju sezonu (outdoor) sladoleda sa jednim Kingom sa jagodom i malo se prosetao zemunskim kejom. to uvek podize raspolozenje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ceo jebeni dan sam van kuce, ustanem u 8 spremaj se i da se nadjem na Zelenjaku sa drustvom, zatim pravac groblje Orlovaca na sahranu onog drugara sto je poginuo na motoru. Orlovaca na drugom kraju grada od mene dok sam dosao po vrucini i prepunom autobusu sam umro, dok sam se vratio odande sam dehidrirao i pritom nista od sinoc jeo nisam, odande pravac skola i evo sad konacno kuci da odmorim noge malo konacno.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...