Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U bre, ovaj Spec Ops je apsolutni hit, pikao sam malo u solo, mogu da mislim kako je dobro u multiju. Svaka mapa ima neku drugačiju foru, i težina je baš dobro odmerena, uf, uf...

Nema druge, mora da padne original, sad sam gledao GameSov sajt, ladno šalju i na kućnu adresu, lovely-jubbly. Ajde ovi što igraju original, kakvi su utisci što se tiče stabilnosti multija, konekcije, pinga i sl., baš me žulja novčanik :)

Edit:

Sad sam tek video, pa ladno nema ni poštarine za narudžbine preko 1500 din, šalju kurirom na teritoriji cele zemlje :O

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, i učinilo mi se da crnjo Čajlds iz Thinga daje glas jednom od likova u igri

keith-david.jpg

haha i ja sam ubedjen :P

btw, igrao sam coop ovaj spec ops sa ortakom ;) nije lose, svidja mi se ona air support misija :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Kakav strafe ?

Valjda mislis na lean, a ne strafe ? :))

Inace taj hajp oko lean-ovanja je totalno glup, prvo uopste ti ne treba lean u multiju kad igrate, nemate cak ni vremena da izvirujete iza kornera ko debili neki

Tako da Furbi nemoj se razocarati, igraj ga malo duzhe pa ces videti da je sve u redu :)

Ne, mislim na STRAFE ! A to mu dodje da stanem iza kutije i da se nagnem levo / desno .... bas pricam i za multi, nisam ni u cetvorci na pocetku koristio strafe, dok na kraju se nije ispostavilo da ne moze da se igra bez strafe-a .... tako da ... obogaljili su igricu za medalju :(. igracu preko garene i to je to , orig. nema teorije da kupim.... a sto su izbacili strafe ? izbacili su zato sto je bogaljska igrica za jebe.ni xbox .... bitnija im retardirana konzola nego pc... ali dobro ...

edit :

STRAFE:

Moving to the left or right without rotating the body axis. The technique, also called side-stepping, is useful in FPS games to avoid incoming fire without turning away from a target.

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Nisu to "naši izrazi", ako igraš na WASD, strafe je ono što se radi na A i D, znači čisto hodanje po pravoj liniji levo i desno, a lean je naginjanje iza zidova na Q i E a da pritom stojiš u mestu.

STRAFE:

Moving to the left or right without rotating the body axis

Znači MOVING, a ti pričaš o stajanju u mestu i naginjanju iza kutije. Stajanje i naginjanje je lean, obrni engleski rečnik.

Link to comment
Share on other sites

"Ti nasi izrazi" se koriste u celom svetu, a ti se nemoj praviti pametan kada ljudi pokusaju na lep nacin da ti ukazu na gresku.

Lean = naginjanje

Strafe = hodanje udesno dok gledas pravo

Da, a tu je i specijalni LStrafe, u slučaju da hoćeš da se krećeš i levo :))))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

aha ... eto vidis nisam znao , sad znam ... znaci ne strejfujem nego lajnujem ... fala vi do besvesti :))...

uglavnom , to nije ni poneta price, poenta je da su ukakili igricu sto nema lajnanja i to je to :))... :))

Da, a da ima LAJNANJA onda bi bila BAŠ DOBRA IGRICA, jel?????

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

da, bash ima filmskih scena, ja sam je picio na veteran i moze biti gusto... Takode mi se svidja sto je prica izmjesana i stalno prebacuju iz jedinice u jedinicu ali skontas citavu pricu na kraju.

Jedino mi nije jasno na cijoj strani je Shepard bio i sto je nuke pustena iz podmornice (cini mi se namjerno od strane Price)?

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram, otkljucavalo se sve postepeno i u cetvorci i u petici ... ili mislis na nesto drugo?

Znam nego konstatujem kako sam odushevljen time i dalje

ajte malo vi srecnici sto imate originale podijelite iskustva sa MP-a.

Cujem da leveli idu bash brzo? Kakva su oruzija, mape (jel ima nes slicno killhouse)?

Thx!

Ne leveluje se uopste brzo, evo ja igram vec nedelju dana poprilicno puno i tek sam 30. lvl, ja ne kontam kad su pre stigli likovi da naleveluju preko 60, mora da igraju dan noc...

Jedino mi nije jasno na cijoj strani je Shepard bio i sto je nuke pustena iz podmornice (cini mi se namjerno od strane Price)?

Na strani amera, namerno je tu EMP nuklearku pustio da detonira da bi spasao amere

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...