Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mentoli jbt ovo traje vec 4-5 dana a da nisu sredili , i neka ga sisaju sa riot shieldom da mi je znati koji idiot od developera je smislio to, nije problem da ubijes nekoga kada ima vise igraca itd ali ako si slucajno u hodniku a on ispred tebe nema teorije da ga ubijes, jbt riot shield je otporan na rucni bacac granata!!! ajde sto ga ne probija ni jedan metak.bas sam se smorio jednu partiju jer je nekako bilo 3v2 na onoj mapi sa kucama i 2 lika su uzela shield (uzgred otporan na flash iz nekog razloga) i onda ti drmnu flash i pritrce dok si slogiran i bashuju te......... :S

kao sto neki rekose game is not balanced for lean but it is balanced for riot shields.

I koja armija/specijalna jedinica koristi riot shield jbt? (ne stvarno ako ima neko da zna neka me prosvetli)

valjda se zove riot zato sto je za demonstracije gde treba da stiti od kamenja i motki ne od jebenog bacaca granataM79.jpg, em sto sam se ponadao da ce da ga oduva onako lepo ...

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Ne radi više sa ovim krekom definitivno, već pola sata ni da mrdne da nađe nekoga, a kamoli da konektuje. Ko ga jebe, fino došlo kao demo za multi, juče sam naručio original, sutra stiže valjda \o/

Odo da igram Lego Indiana Đonsa dok ne stigne

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

probao sam juche da igram... pucale partije samo tako, menjali se hostovi u svakoj partiji po 2 puta (i to traje po minut, a nekad i pukne), cekanje da pochne partija po 5 minuta, lag nenormalan iako piche da je 70 (stvaraju se ispred mene od jednom, ja zapucam prvi a kada vidim killcam skapiram da je lik srucio 2 metka pre mene).... lol ne valja ovo nista

u toku same igre zapinjes na svaku sitnicu na zemlji ili sa strane, pa moras da se kreces "siroko" plus nema lean-a... car si sa prigusivacem, i jos neka optika i cao zdravo, ispadnes opasan noob sa svim ostalim... i da lag zeza li zeza iako pise da je oko 50-70... ovo je jedino dobro za neko casual napucavanje sa debelim zivcima...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dobro ste mi rekli da je banovan ovaj krek , tako da eto razloga vise da uradim uninstall i zaboravim da sam ikada igrao ovo SMECE od IGRICE!

da sam kupio orignal, kako bi se pojeo ziv, znaci nemam reci....

ode bata da igra 4-ku ponovo posle 6meseci... nema laga, nema nubova( jelte mod bez sranje perkova itd.) sa gl-ovima/reddotovima i ostalim tard sitnicama (helishima, minama , bla , bla , bla ) , dedi serveri 50-60 ping radi ki zmaj , nema imba kilometarskih mapa itd. itd.

I NAJBITNIJE IMA Q & E !!!

ONWARD ^^

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa evo baš pokušavam da instaliram, stigo original. Nego, glupo pitanje (ranije nikad nisam imao "prave" igre preko Steama): Kad pokrenem instalaciju on mi digne jebeni steam installer i automatski hoće da instalira igru na C: disk, na kojem nema mesta ni pod razno. Kako se zadaje manuelno putanja, damnit?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da te pita tokom instalacije gde ćeš da staviš Steam, pre nego što krene igra. Stavi ga na disk na kome imaš dovoljno mesta jer sve igre idu u Steam folder.

Ako te ne pita, deinstaliraj sve, skini samo Steam sa steampowered.com, instaliraj ga negde pa tek onda instaliraj igru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...