Jump to content

Modern Warfare 2 (COD6)


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisi lepo uradio :)

otvori preko total comandera fajl sa F3 (lister) i vidi da li je to ispalo kako treba...jer ja kad ga otvorim u notepadu bude sve onako u nizu, a kad ga otvoris preko listera onda je svaka komanda novi red. tako da kad ti editujes u notepadu, vrlo je verovatno da ces napisati to bez entera (koliko ovo cudno zvuci :))

ja sam morao da kopi-pejstujem prethodnu komandu kako bih izveo taj fiktivni enter (valjda me neko razume :()

uglavnom, proveri preko listera

pa majku mu to sam i ja uradio jer sam skapirao da ima razmak sa enterom onaj kao kvadratic maleni pa sam njega c/p i stavio komandu izmedju ... tja probacu iz wordpad-a

mada nisam proveravao preko listera mozda sam omanuo neki razmak il nesto :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ali nije to pitanje :)

pitanje je zasto je vudu uopste pominjao sejvovanje kao txt (nestandardno za wordpad), a nije odmah pomenuo sejvovanje kao cfg (takodje nestandardno)

1. Zato što nemam tu igru pa ne znam koje su ekstenzije njenih fajlova, ali znam koji je problem sa konkateniranim redovima u notepadu i nudim rešenje

2. Ako si već otvorio fajl da ga edituješ, onda verovatno znaš koja mu je ekstenzija jer si morao doći do njega u nekom fajl menadžeru ili preko open dialoga, tako da to dal sam spomenuo txt ili bilo šta ovde nije bitno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

konacno sam kupio original ali imam problem sa portovima, tj. sa surfanjem ukoliko sam igrao cod (ako resetujem komp sve ide ok). Pokusavao sam sa forwardovanjem portova koje predlazu na netu ali ista stvar. NAT je otvoren u oba slucaja u igri i sve ide ok

Uglavnom je problem sa http sajtovima.

Edited by smilja
Link to comment
Share on other sites

konacno sam kupio original ali imam problem sa portovima, tj. sa surfanjem ukoliko sam igrao cod (ako resetujem komp sve ide ok). Pokusavao sam sa forwardovanjem portova koje predlazu na netu ali ista stvar. NAT je otvoren u oba slucaja u igri i sve ide ok

Uglavnom je problem sa http sajtovima.

Ako si sigurno otvorio dobro portove onda je moguce da je problem oko firewalla na samom racunaru, ako imas neki av sa aktivnim firewallom konfigurisi ga da propusta cod.

Ako nisi siguran da si dobro podesio portove stavi svoj racunar u dmz-zonu na ruteru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...